Her hafta olduğu gibi bu hafta da milyonları ilgilendiren indirim kampanyasını duyuran zincir market BİM, dip fiyat uygulaması ile dikkatleri üzerine çekti. Gıdadan teknolojik ürünlere kadar pek çok ürün grubunda fiyat değişikliğine gitmiş olan zincir market, ayrıca Uşak’ın meşhur battaniyesini de satışa çıkarmış olduğunu bildirdi.

Türkiye’nin battaniye üretim merkezlerinin başında gelen Uşak’ın meşhur ürününün BİM’de satışa sunulmuş olması, dikkat çekti. Diğer ürünler için olduğu gibi battaniye için de Türkiye geneli satışın söz konusu olduğunu belirten zincir market, ayrıntıları paylaştı.

UŞAK BATTANİYESİ DİP FİYATA ÇEKİLDİ

Bu haftanın indirim kampanyası ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başarmış olan zincir market BİM, Uşak Tekstil OSB’de üretilen SARAR battaniyeyi de satışa çıkarmış olduğunu bildirdi. Stoklar ile sınırlı olan tek kişilik battaniyeye ülke genelinde hizmet veren tüm mağazaları aracılığı ile erişim sağlanabileceğini ifade eden zincir market, normalde 600- 850 TL aralığında değişen ürün fiyatını 155 TL olarak belirledi.

BİM İNDİRİMLİ DİĞER ÜRÜNLER 27 EKİM

Uşak’ta ve diğer illerde hizmet veren zincir market BİM, bugün itibari ile başlamış olan indirim kampanyası kapsamında tek kişilik battaniyenin dışında da birçok üründe fiyat değişikliğine gitmiş olduğunu bildirdi. Zincir market, satışta olan diğer indirimli ürünlerini ise şu şekilde sıraladı:

- SARAR çift kişilik battaniye 180x 220 cm: 175 TL

- Casilda Home desenli tek kişilik yorgan: 299 TL

- Casilda Home desenli çift kişilik yorgan: 349 TL

- Armürlü çok amaçlı çift kişilik yatak örtüsü: 149 TL

- Molinella mikrofiber yastık: 69 TL

- 2’li flanel yastık kılıfı: 69 TL

- Casilda Home puf: 219 TL

- Casilda Home kadın eşofman takımı: 199 TL

- Fermuarlı polar yelek çeşitleri kadın- erkek: 119 TL

- Fermuarlı polar yelek çeşitleri çocuk: 99 TL

- Polar eldiven kadın- erkek: 52,50 TL

Kaynak: hava aksu