Uşak İl Sağlık Müdürü Erkan Güvenç, geçtiğimiz hafta Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji servisi doktorları ile bir araya gelerek, poliklinik randevuları hakkında görüşme gerçekleştirmiş ve buradan servisle ilgili problemin olmadığı ve randevu meselesinin çözüldüğünü ifade etmişti. 

Bu haber paylaşımı üzerine hastaneden randevu alamayan vatandaşlar haberin altında çok sayıda yorum yaparak randevu alamadıklarını belittiler. 

'Bir Sorduk Bin Ah İşittik'

Konu ile ilgili yetkililer hastanede yaşanan randevu sıkıntısının çözüldüğü açıklamaları yapsa da bize gelen şikâyetler bunun tam tersini söylüyor.

Geçtiğimiz gün internet haber sitemiz sosyal medya hesaplarından yaptığımız paylaşımla hastane ile ilgili randevu sıkıntınız varsa bize yazın dedik, tabiri caizse ”bir sorduk bin ah işittik”.

Randevu sıkıntısının hala devam ettiğini söyleyen vatandaşlarımız hastanede özellikle nöroloji, ultrason, emar randevularında haftalarca randevu alamadıklarından dert yanıyor.

İşte Facebook'ta Bize Gelen Bazı Şikayetler

Hilmi Yiğit S.

Mhrs uygulamasından talep oluşturup bildirim takip etmek lazım arada da uygulamaya girip bakmak lazım iptal edenler oluyor ya da bildirim gelmiyor bazen sabah geliyor kaçırıyoruz.

Fatma Ç.

Nöroloji ayin ikisine kadar randevu yok

Emel Polat A.

bir aydır nöroloji den randevu alamıyorum napicaz bilmiyorum ne zamana kadar böyle devam edecek

Güler Y.

Nüklüer tıp 20 gün oldu alalı 28 de randevu 25 yıldır tiroid hastasıyım çok zorluk çekiyorum her yıl konturollerimi yaptırırken eski günleri istiyorum hiç zorlanmazdım akp den önce

Hüseyin Ş.

3aydırbende alamıyorum

Leyla Şen C.

Randevuyu 2 haftadan aldım 1haftadan emar çekildi 2ay bekliyecegiz sonuca saglikda uçuyoruz hakikatten

İnci G.

Şikayet hep aynı yıllardır belgeye gerek var mı bilmiyorlar mı yetkililer.

TC Durdu G.

Göz kalp randevu alamıyorum.

Emine B.

Bunu sizde belgeleyebilirsiniz.randevu almayı deneyin görün.

Mustafa A.

Ultrason için nisan 2024 verildi. Daha ne olsun.

İdris G.

Altı aydır göze randevu alamadım

Hanife Karanfil K.

Hepsinede almak çok zor bi türlü alameyoruz

Ramazan Tuncer

İdris Gedik, ustam sabh müsaitseniz tam saat9 59 da 182 arayın o zaman alma şansınız olur çünkü saat oda güncelleme olıyor alma şansınuz olur birde öyle deneyimin çünkü bir km defa öyle alabildim bol şanslar

Gülten E.

Ultrason 21 mayıs 2024 e. Verildi

Erkan B.

Hastane batık

Bedriye Ö.

Bunları kime şikayet ediliyor söyleyelim bunları