Uşak ve Antalya arasındaki mesafe yaklaşık olarak 318 kilometre büyüklüğündedir. Ancak, bu mesafe yolculuk için tercih edilen rotaya göre değişiklik gösterebilir. Uşak ve Antalya arasında yapılacak seyahatlerde tercih edilebilecek rotalar ve mesafeler şu şekildedir:

·        D650 Yolu: 318 km

·        D625 ve D650 Yolu: 321 km

·        Antalya Denizli Yolu/D330/E87: 314 km

Uşak – Antalya Arası Kaç Saat?

Uşak ve Antalya arasında yapacağınız yolculuğun kaç saat süreceği, tercih ettiğiniz ulaşım aracı ve güzergâh gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Uşak ve Antalya arasında özel araç ile yapacağınız yolculuklar ortalama olarak 4 saat 20 dakika sürecektir. Buna ek olarak uçak ile Uşak’tan Antalya’ya gitmek ise 1 saat 5 dakika sürecektir. Otobüs ile yapılan Uşak – Antalya yolculukları da 4 saat 50 dakika civarında sürebilir.

Uşak – Antalya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Uşak – Antalya otobüs bileti fiyatları, otobüs biletinin satın alınacağı dönem ve otobüs firması gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak, Uşak – Antalya otobüs bileti fiyatları ortalama olarak 370 TL ila 450 TL arasındadır.

Uşak – Antalya Uçak Bileti Ne Kadar?

Uşak – Antalya uçak bileti fiyatları, uçak bileti firması ve yolculuğun aktarmalı olması durumları gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Buna ek olarak uçak bileti satın alırken uçuş tarihinden öncesinde rezervasyon yaptırmak da bilet fiyatını oldukça düşüren faktörlerden bir tanesidir. Uşak ile Antalya arasında uçak ile seyahat etmek isterseniz ödeyeceğiniz ücret ortalama olarak 950 TL ila 1850 TL arasındadır.

Uşak’tan Antalya’ya Tren Var Mı?

Uşak’tan Antalya’ya tren ile ulaşmak mümkün değildir. Bu durumun sebebi Antalya şehrinde arazi koşullarından dolayı demiryolu bulunmuyor olmasıdır. Bu nedenlerden dolayı Uşak’tan Antalya’ya seyahat etmek isteyenlerin tren yolcuğunu tercih etme gibi bir seçeneği bulunmaz. Tercih edilebilecek ulaşım yöntemleri arasında özel araç, uçak ve otobüs seçenekleri bulunur.

Kaynak: haber merkezi