AK Parti Uşak İl Teşkilatı ve Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yalçın vatandaşların sorun ve taleplerine daha hızlı ulaşım sağlayabilmek, Uşak'taki yapılan ve yapılacak hizmetleri aktarabilmek adına Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde bulunan Şerafettin Sağıroğlu Eğitim ve Yaşam Merkezi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Miting Gibi Mahalle Buluşması

Yoğun bir katılımın olduğu miting gibi mahalle buluşmasına Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yalçın, AK Parti İl Başkanı Himmet Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, Gençlik Kolları Başkanı İsmet Özkan ile birlikte kadınlı erkekli çok sayıda vatandaş katıldı. Oturacak yer bulamayan bazı vatandaşlar toplantıyı ayakta takip etti.

Açılış Konuşmasını AK Parti İl Başkanı Himmet Yaşar yaptı

Yaşar; "Öncelikle gece vakti bu kadar yoğun katılım sağladığınız için teşkilatım adına teşekkür ederim. Bu dava gönül davası. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını getirdik." dedi.

Konuşmasına savunma sanayisine yapılan yatırımlarla devam eden Himmet Yaşar; "22 yıldır ülkemize hizmet eden Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lidere sahip olduğumuzdan dolayı Rabbimize Hamd Olsun. Filistin'in ve Gazze'nin durumu ortada. İsrail çocukları ve masumları gözünü kırpmadan katlediyor. İçimiz yanıyor. Türkiye olarak emperyalist güçler tarafından savaşa sürüklenmek isteniyoruz. Ülkemizin bekası için son yıllarda savunma sanayine yaptığımız yatırımlar, yerli ve milli üretimler ile gücümüze güç katmaya, milletimizin huzuru ve refahı için çalışmaya aynı zamanda üretmeye devam ediyoruz. İHA, SİHA ve savaş uçağımız bunlardan bazıları." dedi. Yaklaşan yerel seçimler için de vatandaşlardan destek istedi.

"Ben Sizlerin Emrindeyim"

Sözlerine teşekkür konuşması ile başlayan Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yalçın; "Çok kalabalık bir katılım görüyorum. Hepinizin ayağına yüreğine sağlık. Sizler ve Uşak için gece gündüz çalışmaktan hiçbir zaman gocunmadık, yorulmadık. Başkanımız Mehmet Çakın'ın selamını getirdim. Bugün burada sizlerin emrindeyim. Hepinize geldiğiniz teşekkür ederim" dedi.

Uşak'ta birçok yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden bahseden Gökhan Yalçın, konuşmasının son bölümünde vatandaşların soru, şikayet ve önerilerini dinleyerek cevapladı.

Toplantı sonunda alkışlarla uğurlanan Ak Parti Uşak İl teşkilatı hatıra fotoğrafı çektirdi. Yoğun katılımlı mahalle buluşmasını organize eden Okay Demir'e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Ozan Yavuz