Yükselen kur başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda yaşanan olumsuz gelişmelerin ışığında durmadan güncellenen ürün fiyatları, son dönemlerde tüketicilerin bütçeleri üzerinde deprem etkisi yaratmaya başladı. Özellikle tüm gelişmelere ek olarak KDV oranının da değişmiş olması, hali hazırda yüksek olan ürün fiyatlarının daha da yükselmesine sebebiyet verdi.

Uzunca bir süredir market alışverişlerini gönüllerince tamamlayamayan, pek çok temel ihtiyaçlarından veyahut da eksiklerinden feragat etmek durumunda kalan tüketiciler, gözlerini bu haftanın indirimlerine çevirdi. Eksiklerini daha uygun fiyatlar karşılığında tamamlamayı umut eden tüketicilerin indirim arayışları devam ederken beklenen müjdeli haber A101 Market’ten geldi.

Zincir market sektörünün en çok tercih edilenlerinden biri olan ve her gün ülke genelinde yüz binlerce kişiye hizmet veren A101 Market üyeni haftanın son indirim kampanyasını duyurdu. Marketin resmi internet sitesinden yayınlanmış olan indirim kataloğunda gıda ürünleri dahil olmak üzere birçok ürün grubunda fiyat değişliğine gidilmiş olduğu görüldü.

A101 MARKET YENİ İNDİRİM DUYURUSU

Hafta içi 2 indirim kampanyası düzenleyerek tüketicilere tüm ihtiyaç ürünlerini uygun fiyatlar karşılığında satın alma fırsatı tanıyan zincir market A101, yeni kampanyasını duyurdu. Zincir market yönetimi tarafından yapılmış olan açıklamaya göre 17 Ağustos Perşembe günü A101’de haftanın ikinci indirim kampanyası başlayacak ve ilgili kampanya ülke genelinde bulunan tüm A101 şubelerinde geçerli olacak.

A101 MARKET 17 AĞUSTOS 2023 İNDİRİM KATALOĞU

A101 Market’in 17 Ağustos Perşembe günü satışa sunacak olduğu indirimli bazı ürünler şu şekilde:

  •  5 kg pirinç Köy Sorası: 77,50 TL

  •  Bahçıvan tam yağlı tost peyniri kg: 138,50 TL

  •  Ekici tel peynir 200 g: 42,50 TL

  •  SuperFresh dondurulmuş patates kg: 64,50 TL

  •  Nut Master kakaolu fındık kreması 2 kg: 74,90 TL

  •  Nut Master sütlü fındık kreması 350 g: 19,95 TL