2016 yılında Sofar İstanbul’da sergilemiş olduğu ‘Ay Tenli Kadın’ performansı ile tanınmaya başlanan ve sonrasında da kısa süre içerisinde popülerliğini artıran Ufuk Beydemir, son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer almaya devam ediyor. Seslendirdiği şarkıların yanı sıra kendine has tavrı ve özel hayatı ile de dikkat çeken Beydemir’in konser takvimi de yakından takip ediliyor.

Aslen Elazığlı olan ünlü şarkıcı ve söz yazarı Ufuk Beydemir, İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde antrenörlük eğitimi almıştır. Şarkıcılığın yanı sıra tenis antrenörlüğü de yaptığı bilinen Beydemir, son olarak konser takvimi ile gündeme geldi. Bu sene 30’uncu yılını kutlayan Hayal Kahvesi’nin Uşak şubesinin sahnesine konuk olacak olan Beydemir, sevenleri ile bir araya gelecek.

UFUK BEYDEMİR UŞAK HAYAL KAHVESİ KONSERİ

Resmi Instagram sayfası üzerinden bir duyuru yayınlayan Uşak Hayal Kahvesi, Ufuk Beydemir konserini müjdeledi. Mekan yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre ünlü sanatçı 11 Ekim Çarşamba akşamı saat 22:00’de sevenleri ile bir araya gelecek.

YAŞ SINIRI VAR

Ufuk Beydemir’in uzun süredir beklenen Uşak konser programı açıklandı. 11 Ekim Çarşamba akşamı olacak konser için +18 yaş sınırı var.