2023 yılındaki çekilişe katılıp şansını kullanamayan kullanıcılar için, TOGG T10X'e sahip olma şansı 5 gün boyunca devam edecek.

TOGG T10X modeli için yeni başvuru döneminin başlamasıyla birlikte, çekiliş uygulaması sona erdi. Teslimatlar, sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve üretim planlamasına göre gerçekleştirilecek.

Tüm bireysel kullanıcıların merakla beklediği bu günlerde, Togg T10X modeli için genel sipariş ekranları tüm bireysel kullanıcılara açıldı. Trumore uygulaması üzerinden yapılan başvurularla T10X sahibi olmak isteyen herkes, bu heyecan verici sürece dahil olabilecek.

Togg Usak Olay

Sipariş vermek için, Togg'un mobil uygulaması Trumore üzerinden App Store, Google Play ve App Gallery platformlarından Trumore uygulamasını indirip kimlik (ID) oluşturmak yeterli olacak.

Ayrıca, Togg'un bir süre önce tanıttığı T10F modeli için de 2025 yılında üretim başlaması planlanıyor. Bu fastback modeli, Türkiye'de en uzun menzile sahip elektrikli otomobiller arasında yer alacak ve şık tasarımıyla dikkat çekecek.

togg-mavi-usak-olay

Kurumsal talepleri de göz önünde bulunduran TOGG, 2024 yılında kurumsal kullanıcılardan da sipariş almaya başlayacak. Bu süreçte çekiliş uygulanmayacak, teslimatlar sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve üretim planlamasına göre gerçekleştirilecek.

TOGG, Türkiye'nin otomotiv sektöründe başlattığı bu önemli dönemle birlikte, yerli ve milli araçlarını daha geniş kitlelere ulaştırma hedefine bir adım daha yaklaşıyor