Türk Telekom’un televizyon platformu Tivibu, yarıyıl tatilinde çocuklara özel birçok yeni içeriği ekrana taşıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 1 Ocak itibarıyla Tivibu’ya eklenen dünyanın önde gelen çizgi film kanallarından Nickelodeon ile birlikte 8 Premium çocuk kanalı ve dopdolu içeriklerle "Çocuk" klasörü yarıyıl tatilinde çocukların eğlence durağı olmayı hedefliyor.

Henüz Tivibu ile tanışmayan müşteriler, online başvuruya özel ilk ay bedava fırsatı ile ayda 79 TL'den başlayan fiyatlarla zengin içeriklere sahip olurken, Tivibu "durdur-izle", "7 güne kadar geri-al izle", "kaydet-izle", "çocuk profili" ve "güvenli içerikleri" ile TV deneyimini üst seviyeye çıkarıyor.

Verilen bilgiye göre, Tivibu, 1 Ocak itibarıyla dünyaca ünlü çizgi film kanalı Nickelodeon’u kanal listesine ekleyerek sekizi Premium olmak üzere toplam 13 çocuk kanalı ile Türkiye'deki TV platformları arasında en çok Premium çocuk kanalının yer aldığı platform konumuna yükseldi.

Kanalda Sünger Bob Kare Pantolon, Gürültü Ailesi, Şirinler, Risk Takımı gibi birçok sevilen içerik yer alırken, Nickelodeon’nun yanı sıra Nicktoons, Disney Junior, Baby TV, Moonbug gibi birbirinden çok sevilen kanallar çocuklara eğlenceli dakikalar sunuyor. Tivibu’nun sunduğu içerikler sadece TV kanalları ile sınırlı kalmıyor, "Çocuk" klasöründeki 73 farklı seri ile çocuklar tatilin keyfini çıkarıyor.

Cocomelon, Kukuli, Ben 10, Kral Şakir, Maşa ile Koca Ayı gibi 4000’e yakın bölümden oluşan çizgi film Tivibu'da izlenebiliyor. Tatil süresince klasöre eklenecek olan Sünger Bob Kare Pantolon, Ninja Kaplumbağalar, Transformers, Patrick Star Show gibi çizgi filmler ile çok daha fazla içerik, "Çocuk" klasöründe çocukların beğenisine sunuluyor.

- Yarıyıl tatilinde Tivibu’da "Her Güne Bir Animasyon" kategorisi

Açıklamada yer alan bilgiye göre, Tivibu’nun çocuk içerikleri yarıyıl tatilinde sadece çizgi filmlerde değil animasyon filmlerinde de artıyor. Tivibu’ya 18 Ocak itibarıyla eklenecek olan "Her Güne Bir Animasyon" kategorisi ile animasyonseverler 5 Şubat'a kadar her gün dünyaca ünlü bir animasyon izleyebilecek.

Canavar Ailesi 2, Lego dünyasının sevilen filmleri LEGO: DC Shazam – Sihir&Canavarlar ve Lego Filmi 2, vampir bir baba ve dede olan Kont Drakula’nın başından geçenlerin anlatıldığı Otel Transilvanya 2 gibi dünyaca sevilen birçok animasyon filmi 18 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında ‘Her Güne Bir Animasyon’ kategorisinden de izlenebilecek.

- 18 ay taahhüt 18 ay fiyat garantisi

Dijital kanallardan başvuru yaparak kampanyadan yararlanan Tivibu müşterileri, kampanya kapsamında ilk ay ücretsiz kullanım yaptıktan sonra dokuzuncu aya kadar 79 TL, 10-18’inci aylar içinse 109 TL’den başlayan IPTV paket fiyatlarıyla Tivibu içeriklerinin keyfini çıkarabilecekler.

Kaynak: aa