Sonbahar akşamlarında havalar iyice soğuduğu için pek çok kişi, dışarı çıkmak istemeyebilir. Evde vakit geçirmeyi sevenler, keyifli filmler izleyebilir. Sonbahar, romantizmle eşleştirilen bir mevsim olarak biliniyor. Bu nedenle romantik filmler izleyerek sonbahar akşamları renklendirilebilir.

Yerli ve yabancı pek çok romantik film var. Ancak bunlardan bazıları, diğerlerine göre daha özel anlar yaşanmasını sağlayabilir. Sevgililer, arkadaşlar bir araya gelerek romantik filmlerin tadını çıkarabilir. Gelmiş geçmiş en iyi romantik filmleri izlemek isteyenler, mutlaka hazırladığımız listeye göz atmalıdır.

PERSUASION(2022)

Persuasion, Anne isimli zengin bir kadının hayatını anlatıyor. Anne, ailesinin başına gelenler nedeniyle zor günler geçirir. Eski aşkı Frederick’in şehre dönmesi ise işleri iyice karıştırır. Anne ve Frederick, eski günleri geride bırakarak kalplerinin sesini dinlemeye karar verebilecek mi?

KUSURSUZ UYUM(2022)

Filmde Avustralyalı bir kadının, bir çiftlikte çalışmaya başladıktan sonra orada çalışan bir adama aşık olması anlatılır.

REDEEMING LOVE(2022)

Bir roman uyarlaması olan filmde, tüm kırıklıkların aşk ile iyileştirilebileceği anlatılır. Angel, çocuk yaşlarda fuhuşa zorlanan bir kadındır. Yıllarca şiddete ve tacize maruz kaldıktan sonra Michael ile karşılaşır. Michael ile karşılaşması ile beraber ikilinin hayatı baştan aşağı değişir.

BATI YAKASININ HİKÂYESİ(2021)

Tony, çetelerin rekabeti nedeniyle arada kalan birisidir. Gönlünü, rakibinin kız kardeşine kaptırır. Bu savaş sürerken Tony ve Maria’nın birbirine olan aşkı da her geçen gün artar.

BU FİLMLERİ DE MUTLAKA İZLEYİN

-  Penceremden(2022) Oyuncular: Julio Pena, Clara Galle, Pilar Castro

- Aşkımın Sonbaharı(2022) Oyuncular: Kento Nakajima, Andrew Russel, Honoka Matsumoto

- Vinterviken(2021) Oyuncular: Magnus Krepper, Marika Lagercrantz, Albin Grenholm

- Kalbimin Sesi(2021) Oyuncular: Maria Valverde, Alex Gonzalez, Elisabet Casanovas

- The Lost Husband(2020) Oyuncular: Leslie Bibb, Josh Duhamel, Nora Dunn

- Rebecca(2020) Oyuncular: Lily James, Armie Hammer, Kristin Scott Thomas

- Bir Bilsen(2020) Oyuncular: Leah Lewis, Alexxis Lemire, Daniel Diemer