Sosyal medyada dikkat çeken paylaşımlar yapan Oğulcan Engin magazin gündeminden düşmüyor. Tıpkı annesi Seda Sayan gibi adından söz ettiren bir isim olan Oğulcan Engin yeni bir aşka yelken açtı. Bilindiği üzere Oğulcan Engin ve oyuncu Miray Daner geçtiğimiz aylarda ayrılık kararı almıştı.

Güzel oyuncudan ayrılan Oğulcan Engin’in kalbi uzun süre boş kalmadı. Seda Sayan’ın oğlu bu sefer gönlünü ünlü oyuncu İlayda Alişan’a kaptırdı. Sosyal medyada sık sık dikkat çeken paylaşımlar yapan ünlü isimler bu sefer magazin muhabirlerine yakalandı. Kenan Doğulu konserine giden çiçeği burnunda aşıkların romantik pozu sosyal medyada çok konuşuldu.

ÜNLÜ ÇİFTİN AŞK POZU BEĞENİ TOPLADI

Geçtiğimiz aylarda Miray Daner’den ayrılan Oğulcan Engin gönlünü güzel oyuncu İlayda Alişan’a kaptırdı. Birlikte Kenan Doğulu konserine giden çift son olarak Nişantaşı’nda bir kafe çıkışı görüntülendi.

Ünlü çift magazin muhabirlerini bir anda karşılarında görünce ufak bir şaşkınlık yaşadı. Ancak gazetecileri kırmayıp birlikte ilk kez aşk pozu vermeleri sosyal medyada beğeni topladı. Ünlü oyuncu İlayda Alişan’ın hayranları aşk pozuna çok sayıda beğeni ve yorum yaptı.

ESKİ AŞKLAR ÇABUK UNUTULDU

Seda Sayan’ın çapkınlığı ile ünlü oğlu Oğulcan Engin özel hayatıyla sık sık gündem oluyor. Ünlü oyuncu Miray Daner ile aşk yaşayan Oğulcan Engin geçtiğimiz aylarda aldıkları ortak kararla ilişkiyi sonlandırdıklarını duyurmuştu. Oğulcan Engin’in yeni sevgilisi ünlü oyuncu İlayda Alişan olurken Miray Daner de yeni aşklara yelken açtı. Miray Daner ayrıldıktan kısa süre sonra Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun oğlu Ata Caner Çerçioğlu ile dudak dudağa yakalanmıştı.