Evinin İhtiyacı
Evinin İhtiyacı

UŞAK ÜNİVERSİTESİ MARKET İŞ YERİ İŞLETİM HAKKI KİRALAMA İHALE İLANI

UŞAK ÜNİVERSİTESİ MARKET İŞ YERİ İŞLETİM HAKKI KİRALAMA İHALE İLANI

 1.Uşak Üniversitesi Market iş yeri işletim hakkı 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45.maddesi gereğince açık teklif usulü ile tahmini bedel üzerinden artırma yapmak üzere ihaleye konulmuştur.
 2.İhale; Uşak Üniversitesi (İzmir yolu 8.km. Uşak) Bir Eylül Yerleşkesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı toplantı salonunda yapılacaktır. (yeni Rektörlük binası 1. Kat, 112 numaralı salon)
İstekliler şartnameyi mesai saati içerisinde Uşak Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında görebilir ve 250,00 TL (İkiYüzElliTürkLirası) bedeli Ziraat Bankası İsmetpaşa Şubesi TR65 0001 0017 5846 3900 4150 39 IBAN numaralı U.Ü. Strateji Geliştirme Daire Bşk. hesabına yatırarak temin edebilirler.
 3.İhaleye çıkartılan yerin; ihale gün, saat, muhammen bedel ve işletim amacı gösterir tablo:

4.İhaleye katılabilme şartları: İdaremize borcu olmayıp Devlet İhale Kanunu'na göre ihaleye katılmaya engeli bulunmayan, ihale şartnamesinde yer alan şartlara haiz istekliler ihaleye katılabilir ve aşağıdaki belgeler aranır.

a) Kanuni ikametgâh belgesi (Gerçek kişiler için),

b) Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

b-1)      Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

b-2)      Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

c) Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

ç) Geçici teminata ilişkin belge (Teminat mektupları ihale tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli olmalıdır. Mektup dışındaki teminatlar Ziraat Bankası İsmetpaşa Şubesi TR65 0001 0017 5846 3900 4150 39 IBAN numaralı U.Ü. Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı hesabına yatırılmalıdır. Teminat mektuplarının ve makbuzların/dekontların zarfın içinde sunulması gerekmektedir.

d) İhale Şartnamesi satın alındığını gösterir belge ve doküman satış bedel makbuzu/dekontu.

e) İlk ilan tarihinden sonra alınmış;

e-1) SGK borcu olmadığını gösterir belge

e-2) Vergi borcu olmadığını gösterir belge

e-3) İdaremize borcu olmadığına dair ıslak imzalı taahhütname.

f) Sabıka kaydı olup olmadığına ilişkin, ilk ilan tarihinden sonra alınmış adli sicil belgesi. Alınan bu belgede “adli sicil kaydı” veya “adli sicil arşiv kaydı” var ise o kayıtlara ilişkin mahkeme kararı da eklenecektir. (Gerçek kişilerde kendisinin, anonim şirket ise yönetim kurulu üyelerinin, limitet şirket ise şirket müdürünün, yoksa ortaklarının tamamının.)

g) Tebligat için ıslak imzalı adres ve iletişim bilgileri beyanı (Bir dilekçe şeklinde yazılacak olup; adres, telefon, elektronik posta adresi ile varsa, faks ve KEP yazılacaktır.)

h) Konsorsiyum veya ortak girişim halinde ihaleye katılım kabul edilmeyecektir.

Sunulan belgelerin asıl olması veya suretlerinin Kurumumuzdan ya da noterden tasdikli olmaları zorunludur. İstenilen belgelerden herhangi birinin ihale belgeleri arasında sunulmaması halinde istekli ihale dışı bırakılır. Kamu kurumlarından, elektronik imzalı veya onaylı ve teyit edilebilen belgeler geçerli kabul edilecektir.

İhale ilanında ve ihale şartnamesinde belirtilen belgeler, bir zarfa konulup kapatıldıktan sonra zarfın üzerine isteklinin adı-soyadı, tüzel kişilikte kaşe-imza ve tebligata esas olarak göstereceği açık adresi ve teklifin hangi işe ait olduğu yazılır. Zarfın yapıştırılan yeri istekli tarafından kaşe yapılır ve imzalanır. İhale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu kapsamında yapılacaktır.

 5.Posta ile yapılacak müracaatlar ihale tarih ve saatine kadar kabul edilir.

Detaylı bilgi için: Uşak Üniversitesi, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı                                                      

(276) 221 22 09-1604

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık