Evinin İhtiyacı
Evinin İhtiyacı

UŞAK ÜNİVERSİTESİ KANTİN GRUBU İŞLETİM HAKKI KİRALAMA İHALE İLANI

UŞAK ÜNİVERSİTESİ KANTİN GRUBU İŞLETİM HAKKI KİRALAMA İHALE İLANI

1. Uşak Üniversitesi Kantin Grubu işletim hakkı 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45.maddesi gereğince açık teklif usulü ile tahmini bedel üzerinden artırma yapmak üzere ihaleye konulmuştur.

2. İhale; Uşak Üniversitesi (İzmir yolu 8.km. Uşak) Bir Eylül Yerleşkesi, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında (Öğrenci Yaşam Merkezi, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı katı, 1 numaralı salon) yapılacaktır.

İstekliler şartnameyi mesai saati içerisinde Uşak Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında görebilir ve 250,00 TL (İkiYüzElliTürkLirası) bedeli Ziraat Bankası İsmetpaşa Şubesi TR65 0001 0017 5846 3900 4150 39 IBAN numaralı U.Ü. Strateji Geliştirme Daire Bşk. hesabına yatırarak temin edebilirler.

3. İhaleye çıkartılan yerin; ihale gün, saat, muhammen bedel ve işletim amacı gösterir tablo:

4. İhaleye katılabilme şartları: İdaremize borcu olmayıp Devlet İhale Kanunu'na göre ihaleye katılmaya engeli bulunmayan, ihale şartnamesinde yer alan şartlara haiz istekliler ihaleye katılabilir ve aşağıdaki belgeler aranır.

a) Kanuni ikametgâh belgesi (Gerçek kişiler için),

b) Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

b-1) Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

b-2) Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

c) Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

ç) Geçici teminata ilişkin belge (Teminat mektupları dışındaki teminatların Ziraat Bankası İsmetpaşa Şubesi TR65 0001 0017 5846 3900 4150 39 IBAN numaralı U.Ü. Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı hesabına yatırılması ve makbuzların zarfın içinde sunulması gerekmektedir.

d) İhale Şartnamesi satın alındığını gösterir belge ve doküman satış bedel dekontu.

e) İlk ilan tarihinden sonra alınmış SGK ve Vergi borcu olmadığını gösterir belge ile İdaremize borcu olmadığına dair taahhütname.

f) İhale tarihinde geçerli 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda Ve Yem Kanunu'na göre alınan işletme kayıt belgesi.

g) Sabıka kaydı olup olmadığına ilişkin, ilk ilan tarihinden sonra alınmış adli sicil belgesi. Alınan bu belgede “adli sicil kaydı” veya “adli sicil arşiv kaydı” var ise o kayıtlara ilişkin mahkeme kararı da eklenecektir. (Gerçek kişilerde kendisinin, anonim şirket ise yönetim kurulu üyelerinin, limited şirket ise şirket müdürünün, yoksa ortaklarının tamamının.)

ğ) Tebligat için adres ve iletişim bilgileri beyanı (Bir dilekçe şeklinde yazılacak olup; adres, telefon, elektronik posta adresi ile varsa, faks ve KEP yazılacaktır.)

h) Konsorsiyum veya ortak girişim halinde ihaleye katılım kabul edilmeyecektir.

Sunulan belgelerin asıl olması veya suretlerinin Kurumumuzdan ya da noterden tasdikli olmaları zorunludur. İstenilen belgelerden herhangi birinin ihale belgeleri arasında sunulmaması halinde istekli ihale dışı bırakılır. Kamu kurumlarından, elektronik ortamda alınan ve teyit edilebilen belgeler geçerli kabul edilecektir.

İhale ilanında ve ihale şartnamesinde belirtilen belgeler, bir zarfa konulup kapatıldıktan sonra zarfın üzerine isteklinin adı, soyadı ve tebligata esas olarak göstereceği açık adresi ve teklifin hangi işe ait olduğu yazılır. Zarfın yapıştırılan yeri istekli tarafından mühür/kaşe yapılır ve imzalanır. İhale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu kapsamında yapılacaktır.

5. Posta ile yapılacak müracaatlar ihale tarih ve saatine kadar kabul edilir.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık