Evinin İhtiyacı
Evinin İhtiyacı

T.C. UŞAK İL ÖZEL İDARESİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

İlyaslı ve Çukurağıl Köyleri sınırları içerisinde yer alan IV.Grup Feldispat Maden Ocağı sahası 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 50.maddesi uyarınca Pazarlık Usulü ile kiraya verilecektir.

T.C.  UŞAK İL ÖZEL İDARESİ  İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

T.C.

UŞAK İL ÖZEL İDARESİ

İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

1- İHALENİN KONUSU : İşletme ruhsatı Uşak İl Özel İdaresine ait olan Uşak İli, Merkez İlçeye bağlı

İlyaslı ve Çukurağıl Köyleri sınırları içerisinde yer alan IV.Grup Feldispat Maden Ocağı sahası 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 50.maddesi uyarınca Pazarlık Usulü ile kiraya verilecektir.

2- MUHAMMEN BEDELİ VE GEÇİCİ TEMİNATI: IV. Grup Feldspat Maden Ocağı sahası kira süresi toplam 3 yıl olup, muhammen bedel ve geçici teminat tutarları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

 

3- İHALE TARİHİ VE YERİ: İhale, İl Encümeni huzurunda 21.01.2020 Salı günü saat 14:00’da, ÖZMERKEZ İşmerkezi İl Encümeni toplantı salonunda (Durak Mahallesi Fatih Caddesi No:2 Kat:4 Merkez/UŞAK) yapılacaktır.

4- İhaleye iştirak edeceklerin,  istenilen belgeleri en geç 04.02.2020 Salı günü saat 12:00’ye kadar Uşak İl Özel İdaresi, Yazı İşleri Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Bu saatten sonra verilen teklifler dikkate alınmayacaktır. Posta, kargo ve telgrafla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

5- İhaleye iştirak edeceklerin yıllık muhammen kira bedeli karşılığı olan 2.maddedeki geçici teminatı İl Özel İdaresinin Ziraat Bankası Uşak Şubesindeki TR330001000256363568196193 nolu IBAN hesabına yatırması zorundadır.

5- İHALE DÖKÜMANLARININ TEMİNİ: İhale dokümanı, Uşak İl Özel İdaresi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünde görülebilir ve Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Servisinden 500,00-TL karşılığında temin edilebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.

Telefon: 0(276)223 12 70-71   Dahili: 313

6- İSTEKLİLERİN İHALEYE KATILABİLMELERİ İÇİN;

İhaleye katılmak isteyen isteklilerin;

a. İhale dokumanı satın alındığına ve bedelinin ödendiğine dair belge/makbuz

b. Geçici teminatın yatırıldığına dair belge/makbuz

c. Nüfus cüzdanı aslı veya tasdikli fotokopisi

d. İhalenin yapıldığı yıl içinde alınmış kanuni ikametgah ve tebligat adresi

e. Tüzel kişilik olması halinde kanıtlayıcı belgeler (ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış Ticaret ve/veya Sanayi Odası Sicil Kayıt Belgesi, Meslek Odası Kaydı)

f. Noter tasdikli imza sirküleri

g. İsteklinin bağlı bulunduğu vergi dairesinin vergi borcu olmadığına dair belge

h. Sosyal Güvenlik Kurumundan borcu olmadığına dair belge

i. İl Özel İdaresine (vergi, resim, harç, su, kira, çtv, masraf vs.) borcu bulunmadığına dair belge

j. Vekaleten iştirak edilmesi halinde noter tasdikli vekaletname ve imza Sirküsü, şirket adına iştirak edilmesi halinde şirketi temsile yetkili olduğuna dair noter tasdikli yetki belgesi, ortak girişim olması halinde ise noter tasdikli ortaklık sözleşmesi

•İhaleye iştirak edenler, Şartnameyi peşinen kabul etmiş sayılırlar.

•İdare İhaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

•İhaleye iştirak edeceklerin, istenilen belgeleri en geç 04.02.2020 Salı günü saat 12:00’ye kadar Uşak İl Özel İdaresi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne sıra numaralı alındılar karşılığında teslim etmeleri gerekmektedir. Bu saatten sonra verilen teklifler dikkate alınmayacaktır. Posta, kargo ve telgrafla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık