Evinin İhtiyacı
Evinin İhtiyacı

T.C. UŞAK İL ÖZEL İDARESİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

UŞAK ÖZEL İDARESİ

T.C.  UŞAK İL ÖZEL İDARESİ  İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

T.C.

UŞAK İL ÖZEL İDARESİ

İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

1-İHALENİN KONUSU: Mülkiyeti Uşak İl Özel İdaresine ait Merkez İlçeye bağlı Ulucak Köyü Çaykenarı Mahallesinde bulunan ve aşağıda muhammen bedeli ve geçici teminat tutarı belirtilen sondaj kuyusu, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile kiraya verilecektir.

2-MUHAMMEN BEDELİ VE GEÇİCİ TEMİNATI: Söz konusu kiralama süresi toplam 3 yıl olup, muhammen bedel ve geçici teminat tutarları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

3-İHALE TARİHİ VE YERİ: İhale, İl Encümenince 21.01.2020 Salı günü saat 14.00’da ÖZMERKEZ İş Merkezi İl Encümeni toplantı salonunda (Durak Mahallesi Fatih Caddesi No:2 Kat:4 Merkez/UŞAK) yapılacaktır.

İhaleye iştirak edeceklerin, istenilen belgeleri en geç 21.01.2020 Salı günü saat 12.00’ye kadar Uşak İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Bu saatten sonra verilen teklifler dikkate alınmayacaktır. Posta, kargo ve telgrafla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

4-İhaleye iştirak edeceklerin yıllık muhammen kira bedeli karşılığı olan 2. Maddedeki geçici teminatı İl Özel İdaresinin Ziraat Bankası Uşak Şubesindeki TR33 0001 0002 5636 3568 1961 93 nolu IBAN hesabına yatırması zorundadır.

5-İHALE DOKÜMANLARININ TEMİNİ: İhale dokümanı, Uşak İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğünde görülebilir ve Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Servisinden 50,00 TL karşılığında temin edilebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.

Telefon: 0276 2231270 – 71 Dahili:313

6-İSTEKLİLERİN İHALEYE KATILABİLMELERİ İÇİN;

İhaleye katılmak isteyen isteklilerin;

a)2886 sayılı yasanın 6. Maddesinde belirtilen şahıslar doğrudan veya dolaylı olarak ihaleye katılamazlar.

b)Nüfus cüzdanı fotokopisi

c)Gerçek kişiler için 2019 yılı tasdikli ikametgah belgesi

d)İhaleye katılmak istediğine dair ( iş yeri numarasını belirtir) talep dilekçesi

e)Mevzuatı gereği 2019 yılında alınmış kayıtlı olduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odası yada ilgili Esnaf ve Sanatkarlar Odası Belgesi

f)Gerçek kişi olması halinde Noter tasdikli imza beyannamesi

g)Tüzel kişi olması halinde teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren Noter tasdikli imza sirküleri veya şirket adına teklifte bulunacak kişilerin imza sirküleri ile noterden onaylı vekaletnamesi

h)Şekli şartnamede belirtilen ortaklık sözleşmesi ve ortak girişim beyannamesi

i)Şekli şartnamede belirtilen muhammen bedelin %3’ü tutarında geçici teminat

j)İhale dokümanı alındı belgesi

k)Şekli şartnamede belirtilen teklif mektubu

7-İhaleye iştirak edenlerin, şartnameyi peşinen kabul etmiş sayılırlar.

8-İdare İhaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

9-İhaleye iştirak edeceklerin istenilen belgeleri en geç 21.01.2020 Salı günü saat 12.00’ye kadar Uşak İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürlüğüne sıra numaralı alındılar karşılığında teslim etmeleri gerekmektedir. Bu saatten sonra verilen teklifler dikkate alınmayacaktır. Posta kargo ve telgrafla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık