Evinin İhtiyacı
Evinin İhtiyacı

T.C UŞAK İL ÖZEL İDARESİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

T.C UŞAK İL ÖZEL İDARESİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN İHALE İLANI

T.C UŞAK İL ÖZEL İDARESİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

T.C

UŞAK İL ÖZEL İDARESİ

İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

1- İHALENİN KONUSU: Mülkiyeti Uşak İl Özel İdaresine ait Elmalıdere Mahallesi Nurişeker Caddesinde bulunan, aşağı m² ve muhammen bedelleri belirtilen 2 adet dükkan ve Durak Mahallesi Fatih Caddesi No:2 Uşak adresinde (Özel İdare İş Merkezinde) bulunan 2 adet büro 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi uyarınca açık teklif usulü ile kiraya verilecektir.

2- MUHAMMEN BEDELİ VE GEÇİCİ TEMİNATI: İş yerinin kira süresi dükkan için 3 yıl bürolar için 5 yıl olup, muhammen bedel ve geçici teminat tutarları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

3- İHALE TARİHİ VE YERİ: İhale, İl Encümenince 16.07.2019 Salı günü saat 14.00 dan itibaren Öz Merkez İş Merkezi İl Encümeni toplantı salonunda yapılacaktır.

4- İhaleye iştirak edeceklerin yıllık muhammen kira bedeli karşılığı olan 2. maddedeki tabloda belirtilen %3'ü oranında geçici teminatı İl Özel İdaresinin göstereceği hesaba yatırmak zorundadır.

5- İHALE DÖKÜMANLARININ TEMİNİ: İhale dokümanı Uşak İl Özel İdare İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğünde görülebilir ve 50,00 TL karşılığı aynı adresten temin edilebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur. Geçici teminatları İdaremize ait TR:21 0001 0002 5636 3568 19 6193 nolu Uşak Merkez Ziraat Bankası hesabına yatıracaklardır. İrtibat No: Telefon: 0276 223 12 70-71 Dahili: 385

6- İSTEKLİLERİN İHALEYE KATILABİLMELERİ İÇİN;

İhaleye katılmak isteyen isteklilerin;

a) 2886 sayılı yasanın 6. maddesinde belirtilen şahıslar doğrudan veya dolaylı ihaleye katılamazlar.

b) İhaleye katılmak istediğine dair (iş yeri numarasını belirtir) talep dilekçesi.

c) Nüfus cüzdanı fotokopisi.

d) Gerçek kişiler için 2019 yılı tasdikli ikametgâh belgesi

e) Mevzuatı gereği 2019 yılında alınmış olduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odası ya da ilgili Esnaf ve Sanatkârlar odası belgesi

f) Gerçek kişi olması halinde noter tasdikli imza beyannamesi

g) Tüzel kişi olması halinde Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren Noter tasdikli imza sirküsü veya şirket adına teklifte bulunacak kişilerin imza sirküleri ile noterden onaylı vekâletnamesi

h) Şekli şartnamede belirtilen muhammen bedelin %3 tutarında geçici teminat

i) İhale dokümanı alındı belgesi

j) Şekli şartnamede belirtilen teklif mektubu

k) Şekli şartnamede belirtilen ortaklık sözleşmesi ve ortak girişim beyannamesi vermeleri gerekmektedir.

7- İhaleye iştirak edenler, şartnameyi peşinen kabul etmiş sayılırlar.

8- İdare ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

9- İhaleye iştirak edeceklerin, istenilen belgeleri en geç 12.07.2019 Cuma günü saat: 17:00'ye kadar Uşak İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürlüğüne sıra numaralı alındılar karşılığında teslim etmeleri gerekmektedir. Bu saatten sonra verilen teklifler dikkate alınmayacaktır. Posta, kargo ve telgrafla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık
OSB 19 Mayıs 2022