T.C UŞAK İL ÖZEL İDARESİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN UŞAK ERGENEKON ORTAOKULU BAHÇESİNDEKİ LOJMAN BİNALARININ HURDA KARŞILIĞI YIKIM VE MOLOZ NAKLİ İHALESİ İLANI

T.C UŞAK İL ÖZEL İDARESİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN UŞAK ERGENEKON ORTAOKULU BAHÇESİNDEKİ LOJMAN BİNALARININ HURDA KARŞILIĞI YIKIM VE MOLOZ NAKLİ İHALESİ İLANI
  • 01 Aralık 2022, Perşembe 11:01

Madde 1-   Aşağıda adresi, muhammen bedeli, geçici teminatı ve ilan saati yazılı Ergenekon Ortaokulu Bahçesindeki Lojman Binalarının Hurda Karşılığı Yıkımı ve Moloz Nakli İşi, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununu 45. maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile İl Encümenince 06/12/2022 Salı günü Saat 14.00 de Durak Mahallesi Fatih Caddesi No: 2 Özmerkez UŞAK adresindeki İl Encümeni Toplantı Salonunda ihale edilecektir.
İdarenin Adı: Uşak İl Özel İdaresi
Adresi: Ünalan Mahallesi Atatürk Bulvarı No:102 Merkez/UŞAK
Telefon ve Fax Numarası: 0276 223 12 70/ 0276 223 80 14
Elektronik Posta Adresi: bilgi@usakozelidaresi.gov.tr
Madde 2: İhale Konusu İş:
Uşak Merkez Diklitaş Mahallesi 637 ada 1 parselde bulunan Ergenekon Ortaokulu Bahçesindeki Lojman Binalarının dosyasındaki teknik ve idari şartnameye göre yıkımı işi enkazından çıkacak hurda karşılığı ihale edilecektir.   
İşin Yapılacağı Yer: Uşak Merkez Dikilitaş Mahallesi 637 ada 1 parsel
İşin Süresi: 60 gün
Madde 3:
İhale Usulü: 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ile yapılacaktır.
İhalenin Yapılacağı Yer: Durak Mahallesi Fatih Caddesi No: 2 Özmerkez İl Encümeni Toplantı Salonu/UŞAK
İhale Tarih ve Saati: 06/12/2022 14:00
Madde 4: Uşak Ergenekon Ortaokulu Bahçesindeki Lojman Binalarının Hurda Karşılığı Yıkımı ve Moloz Nakli İşi Muhammen Bedeli KDV hariç 307.299,00 TL'dir.
Madde 5: İhale geçici teminatı muhammen bedelin % 3 (yüzde üç)'ü olan 9.218,97 TL' dir.
Madde 6:  Uşak Ergenekon Ortaokulu Lojman Binalarının Hurda Karşılığı Yıkımı ve Moloz Nakli İşi ihale dosya bedeli 500,00 TL'dir. Uşak İl Özel İdaresi Banka Hesap Numarası Ziraat Bankası IBAN TR21 0001 0002 5636 3568 1961-93
Madde 7:  İhale ile ilgili şartnameler ve diğer evraklar, mesai saatleri içerisinde Uşak İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nde bedelsiz görülebilir.  
Madde 8:   İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için vermeleri gereken belgeler;
a)     Nüfus cüzdan fotokopisi (Gerçek kişi olması halinde)
b)    İhaleye katılmak istediğine dair talep dilekçesi,
c)     Şartname bedelini yatırdığına dair makbuz,
ç)     Gerçek kişiler için İhale tarihinden en fazla 3 ay önce alınmış tasdikli ikametgâh belgesi,
d)    Ticaret ve Sanayi Odası veya Esnaf odasına kayıtlı ise bağlı olduğu oda kayıt belgesi.
e)     Gerçek kişi olması halinde Noter tasdikli imza beyannamesi,
f)   Tüzel kişi veya şirket adına Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren Noter tasdikli imza sirküleri veya vekaleten teklifte bulunacak kişilerin imza sirküleri ile Noterden onaylı vekaletnamesi,
g)     İsteklilerin ortak girişim olması halinde ortaklık girişim beyannamesi ile ortaklarca imzalanmış noter tasdikli imza sirküleri,
h)     Şekli şartnamede belirtilen muhammen bedelin %3' ü tutarında geçici teminata ilişkin belge Geçici Teminata İlişkin Belge (Uşak İl Özel İdaresi IBAN numarasına yatırıldığını gösteren Geçici Teminat Makbuzu, Mevduat veya Katılım Bankalarının verecekleri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre düzenlenmiş ve ilgili Banka şubesince verilen teminat mektupları ile aynı şubenin limitlerinin de gösterildiği süresiz teminat mektubu, Hazine Müsteşarlığınca ihraç edilen Devlet İç Borçlanma Senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeler, (Nominal bedele faiz dâhil edilerek ihraç edilmiş ise, bu işlemlerde anaparaya tekabül eden satış değerleri esas alınır.)
ı)  İhale doküman alındı belgesi.
i) İş Bitirme Belgesi (P)
j) Standart Teklif Mektubu Formu
k) Vergi borcu yoktur belgesi (İhale tarihi esas olmak üzere son 15 gün içerisinde alınmış olacak)
l) SGK Borcu yoktur belgesi (İhale tarihi esas olmak üzere son 15 gün içerisinde alınmış olacak)
Madde 10: Bu ilan kapsamında yapılacak işlemlerde 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu hükümleri uygulanır. İdare İhaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
Madde  11:   Verilen teklifler herhangi bir sebeple geri alınamayacaktır.
Madde 12: Bu işin ihalesine katılmak üzere kendi adına asaleten veya başkaları adına vekâleten sadece tek bir başvuruda bulunulabilecektir. Aksi halde yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
Madde 13: 2886 Sayılı Kanunun 37.madde hükümlerine uygun olarak düzenlenen teklifler iadeli taahhütlü olarak da gönderilebilir. Posta yolu ile gönderilecek tekliflerin ilanda belirtilen saate kadar İdaremize ulaşması şarttır. Postadaki gecikme nedeniyle belirtilen saate kadar İdaremize ulaşmayan teklifler geçersiz kabul edilecek ve Posta ile Kargodaki gecikmelerden İdaremiz sorumlu olmayacaktır.  
       Madde 14:   İhaleye iştirak edenler Teknik ve İdari Şartnameyi peşinen kabul etmiş sayılırlar.
      Madde 15: Satışa konu işin İhale bedeli üzerinden KDV si ve diğer vergiler alıcıya aittir.
     Madde 16: İhaleye iştirak edeceklerin, istenilen belgeleri en geç 05/12/2022 Pazartesi günü saat 17:30'a kadar Uşak İl Özel İdaresi Evrak Kayıt birimine teslim etmeleri gerekmektedir. Bu saatten sonra verilen teklifler dikkate alınmayacaktır.
      İLAN OLUNUR.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık