Evinin İhtiyacı
Evinin İhtiyacı

MİSAFİRHANE, İŞÇİ PANSİYONLARI, OFİS BİNALARI VE DİĞER SOSYAL TESİSLERE AİT HİZMETLERİN ALIMI İTFAİYE ŞOFÖRÜ YARDIMCI OFİS DESTEK HİZMET ALIMI İLE İDARE KATİBİ BÜRO HİZMETLERİ ALIMI TÜRKİYE ŞEKER FABR

MİSAFİRHANE, İŞÇİ PANSİYONLARI, OFİS BİNALARI VE DİĞER SOSYAL TESİSLERE AİT HİZMETLERİN ALIMI İTFAİYE ŞOFÖRÜ YARDIMCI OFİS DESTEK HİZMET ALIMI İLE İDARE KATİBİ BÜRO HİZMETLERİ ALIMI TÜRKİYE ŞEKER FABR

Misafirhane, İşçi Pansiyonları, Ofis Binaları ve Diğer Sosyal Tesislere ait Hizmetlerin Alımı İtfaiye Şoförü Yardımcı Ofis Destek Hizmet Alımı ile İdare Katibi Büro Hizmetleri Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN     :     2021/557754 
1-İdarenin
a) Adı     :     TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. NURİ ŞEKER UŞAK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi     :     Fevzi Çakmak mahallesi Gazi Bulvarı No:148 64120 UŞAK MERKEZ/UŞAK
c) Telefon ve faks numarası     :     2762311491 - 2762311732
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası     :     https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu hizmet alımın
a) Adı     :     Misafirhane, İşçi Pansiyonları, Ofis Binaları ve Diğer Sosyal Tesislere ait Hizmetlerin Alımı İtfaiye Şoförü Yardımcı Ofis Destek Hizmet Alımı ile İdare Katibi Büro Hizmetleri Alımı
b) Niteliği, türü ve miktarı     :     12 Ay Süreyle 16 Kişi ile Misafirhane, İşçi Pansiyonları, Ofis Binaları ve Diğer Sosyal Tesislere ait Hizmetlerin Alımı ve 12 Ay Süreyle 1 Kişi ile İtfaiye Şoförü Yardımcı Ofis Destek Hizmet Alımı ile 12 Ay Süreyle 1 Kişi ile İdare Katibi Büro Hizmet Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer     :     Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası
ç) Süresi/teslim tarihi     :     İşe başlama tarihi 01.01.2022, işin bitiş tarihi 31.12.2022
d) İşe başlama tarihi     :     01.01.2022
3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati     :     11.10.2021 - 14:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)     :     Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası Toplantı Salonu
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP'tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir. 
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin 0 oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler veya teknolojik ürün deneyim belgesi. 
4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
4.4.1.
Kamu veya özel sektörde bedel içeren tek bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan personel çalıştırılmasına dayalı olan her türlü hizmet alımı benzer iş olarak kabul edilecektir.
5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi: Teklifi sınır değerin altında olduğu tespit edilen isteklilerin teklifleri, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin reddedilecektir.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık