Evinin İhtiyacı
Evinin İhtiyacı

İHALE İLANI

KENDİN YAP MOBİL ATÖLYESİ DORSE/EKİPMANI SATIN ALINACAKTIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

İHALE İLANI
  • 01 Haziran 2020, Pazartesi 12:50

UŞAK KENDİN YAP SABİT ATÖLYELERİ MALZEME ALIMI (5 İSTASYON) VE UŞAK KENDİN YAP MOBİL ATÖLYESİ DORSE/EKİPMANI ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası                                             :2020/225440
1-İdarenin
a) Adresi                                                                   :KURTULUŞ MAHALLESİ ENSTİTÜ SOKAK NO:11 64100 UŞAK MERKEZ/UŞAK) 
b)Telefon ve faks numarası                                    :2762233990 - 2762233989
c) Elektronik Posta Adresi                                      :tasimali64@meb.gov.tr
ç) -İhale dokümanının görülebileceği                  :https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
 internet adresi (varsa)

2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı                                      :UŞAK KENDİN YAP SABİT ATÖLYELERİ 5 ADET İSTASYON MALZEMESİ             ALIMI, 1 ADET MOBİL ATÖLYESİ DORSE VE 1 ADET MOBİL ATÖLYE DORSE EKİPMANI Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yerleri :UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN BELİRLENECEK  OKUL/KURUMLARA
c) Teslim tarihleri                                                       :1. LOT > Sabit Kendin Yap Atölyesi Makine Techizat Alım İhalesi > 1. Temel Algoritma ve STEM İstasyonu Malzemeleri > 
Teslim Tarihi:Sözleşme Tarihinden İtibaren 30 gün içerisinde teslim edilmelidir.
 2.Robotik ve Kodlama İstasyonu > Teslim Tarihi: Sözleşme Tarihinden İtibaren 10 gün içerisinde teslim edilmelidir. 3. Girişimcilik İstasyonu > Teslim Tarihi: Sözleşme Tarihinden İtibaren 30 gün içerisinde teslim edilmelidir. 
4. Endüstriyel Tasarım İstasyonu > Teslim Tarihi: Sözleşme Tarihinden İtibaren 30 gün içerisinde teslim edilmelidir. 5. Geri & İleri Dönüşüm İstasyonu > Teslim Tarihi: Sözleşme Tarihinden İtibaren 30 gün içerisinde teslim edilmelidir. 2. LOT > Mobil Kendin Yap Atölyesi Dorse (Karavan) Alım İhalesi > Teslim Tarihi: Sözleşme Tarihinden İtibaren 60 gün içerisinde teslim edilmelidir. 
3. LOT > Mobil Kendin Yap Atölyesi Makine Techizat Alım İhalesi > Teslim Tarihi: Sözleşme Tarihinden İtibaren 30 gün içerisinde teslim edilmelidir.
3- İhalenin
a) Yapılacağı yer :KURTULUŞ MAHALLESİ ENSTİTÜ SOKAK NO:6
b) Tarihi ve saati  :12.06.2020 - 10:00
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;
4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,
4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. Satış sonrası servis, bakım ve onarıma ilişkin belgeler:
EN AZ 2 YIL RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİSİ
EN AZ 5 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ
5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. Bu ihaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanının görülmesi:
7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir.
7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.
9. İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
10. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür.
12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
13. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
14.Diğer hususlar:
İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık