Araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz bilgilere göre, film İzmir'in Bergama ilçesinde çekildi. Bergama, turizm, sanayi, ticaret, ve tarım açısından İzmir'in en önemli ilçelerinden biri olarak biliniyor. Recep İvedik 7'nin çekimlerinin tamamı, Bergama'nın kuzey batısında yer alan Kozak'ta gerçekleştirildi. Ayrıca, Kozak beldesinin Okçular Mahallesi'nde de çekimler yapıldı.

Recep İvedik 7 hangi köyde çekildi?

Yutan köyü, filmde önemli bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. İzmir'in Ege Bölgesi'nde bulunan Bergama ilçesinde bulunan bu köy, Recep İvedik 7'nin çekimlerinde kullanıldı. Köy sakinleri, filmde figüran olarak görev aldılar ve unutulmaz sahnelerin bir parçası oldular.

Recep İvedik 7'nin hangi köyde çekildiği sorusu için daha ayrıntılı bir yanıt vermek istiyorsanız, harita üzerinde Kozak yaylasını göstererek açıklama yapabiliriz. Bu yayla, Recep İvedik 7'nin çekildiği yerlerden biri olarak ön plana çıkıyor.

Recep İvedik 7 Yutan köyü haritada nerede?

Recep İvedik 7, Türkiye'nin en çok izlenen komedi serilerinden biri olma özelliğini koruyor. Şahan Gökbakar'ın başarılı performansı ve kahkaha dolu hikayesiyle Recep İvedik, Disney Plus izleyicilerini gülmekten kırıp geçirecek. Recep İvedik 7'nin çekimlerinin gerçekleştiği bu güzel köyler ve yaylalar, izleyicilere filmi izlerken ayrı bir keyif katacak.

RECEP İVEDİK 7 FİLMİ OYUNCU VE KARAKTERLERİ

Şahan Gökbakar - Recep İvedik

Öznur Serçeler - Avukat Büşra Altın

Nurullah Çelebi - Nurullah Sağlam

İrfan Kangı - Erdem Çökelek

Eray Türk - Öğretmen Kemal

Murat Ergür - Muhtar Asım Civan

Murat Dalkılıç - Kendisi

Mehmet İlhami Adsal - Enver Çökelek

Yeşim Sarı - Murat Dalkılıç'ın menajeri

Turgut Çalhan - Salih Abi

Fatih Batı - Martı Bıyık Fatih

Barış Ali Çeliker - Bilya Cemal

Gönen Fatih Yemez - Jan Klod Adnan

Murat Bölücek - Biberli Hasan

Şahabettin Karabulut - Zıp Zıp Orhan

Cennet Uğurlu - Baltalı Sultan