CHP Mersin Milletvekili Talat Dinçer başkanlığında önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerle ilgili yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgilendirme ve önermelerde bulunulan toplantıya Belediye Başkan aday adayı Özkan Yalım’ın katılmadığı ortaya çıktı.

Parti binasındaki toplantıya başta Uşak Belediye Başkan adayları, Mimar Çağlar Samancı, Prof. Dr. Barış Metin, Dr. Ali Ercan olmak üzere, Banaz, Eşme, Sivaslı, Karahallı ve Ulubey belediye başkan aday adaylarının katıldığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, CHP Mersin Milletvekili Talat Dinçer, Uşak’taki belediye başkan aday adaylarıyla tanışmak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak için Uşak’a geldi.

Bu ziyaret öncesi de belediye başkan aday adaylarına bilgi verildi. Bu toplantıya aday adayı olmasına karşın Özkan Yalım’ın katılmaması parti teşkilatında eleştirilere neden oldu.

'Kendini Dev Aynasında Görüyor'

Kendini parti teşkilatının üzerinde gören bir anlayışla hareket eden ve toplantıya katılmayan Özkan Yalım’ın bu davranışının kabul edilemez olduğunu belirten partililer, ’Kendini Kaf Dağı’nda zannediyor olsa gerek. Burnu büyümüş herhalde. Kendini dev aynasında görüyor. O’nu o mevkilere biz getirdik, götürmesini de biliriz“ şeklinde eleştirilerde bulundular.

Kaynak: Haber Merkezi