CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel Uşak’ta seçim çalışmaları kapsamında, 15 Temmuz Şehitler meydanında Uşak’lı vatandaşlara hitap etti.

Parti binası önünde ses düzeninin bozuk olması nedeniyle, yürüyerek 15 Temmuz Şehitler meydanına gelen Özgür Özel, seçim otobüsü üzerinden kendisini bekleyen kalabalığa seslenerek “28 Mayısta harami düzeni sonra erdirmek için sandık başına giderek, oylarınıza sahip çıkın” dedi.

Seçim otobüsü üzerinde Millet İttifakı İl Başkanları, Uşak eski Milletvekilleri Dilek Akagün Yılmaz ve Özkan Yalım, yeni seçilen Milletvekili Dr. Ali Karaoba ile birlikte vatandaşları selamlayan CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, “28 Mayısa kadar kapı kapı dolaşacağız ve vatandaşlarımızın sandığa gitmesini sağlayacağız. Tek adam rejimini oylarımızla sandığa gömeceğiz. Gideceklerini anladıkları için, yalan yanlış bilgilerle, iftiralarla koltuklarını korumaya çalışıyorlar. Bunlara kesinlikle inanmayın. Sizlere bir iki gün içerisinde çok güzel haberlerimiz olacak. Moralinizi bozmayın. Türkiyemizin ikinci yüzyılında sayın Kılıçdaroğlu’nu 13’ncü Cumhurbaşkanı olarak seçip, Çankaya Köşküne yollayacağız. Devletimizin her projesinden onur duyarız, gurur duyarız. Biz ülkemizin Siha’sına da İha’sına da sahip çıkarız” dedi.

Editör: Ozan Yavuz