Seneler önce oyunculuk sektörüne giriş yapan ve o günden bu yana da rol aldığı tüm yapımlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Özge Özpirinçci, son dönemlerde kariyeri hayatının yanı sıra özel hayatı ile de gündeme gelmeye devam ediyor. 2021 yılında meslektaşı Burak Yamantürk ile hayatını birleştiren ardından da çok geçmeden ‘Mercan’ ismini vermiş oldukları çocuğunu kucağına alarak ilk kez anne olmanın heyecanını yaşayan güzel oyuncu, doğal halleri ile de adından söz ettiriyor.

Gündelik hayatında makyaj yapmadığı ve saçlarını boyatmadığı gerekçeleri ile sosyal medya kullanıcıları tarafından “bakımsız” olmak ile suçlanan ancak gelen eleştirilere aldırış etmediğini her defasında dile getirerek kendi yoluna bakan Özge Özpirinçci, son olarak eşi Burak Yamantürk ile Bodrum’da görüntülendi. Kızını dünyaya getirdiği günden bu yana kameralardan uzak durmayı ve çocuğunu da magazinden korumayı tercih eden Yamantürk çifti, eğlenceli halleri ile magazin gündemine ve sosyal medyaya bomba gibi düştü. 1 çocuk annesi Özpirinçci’nin bikinili pozları, sosyal medya kullanıcılarından geçer not aldı.

BODRUM’DA GÖRÜNTÜLENDİLER

2014 yılında aşk yaşamaya başlayan, 2021 yılında ise nikah masasına oturan Özpirinçci- Yamantürk çifti, magazin kameraları tarafından Bodrum’da görüntülendi. Çiftin yanlarından ayırmadıkları kızları Mercan’ın bu kez onlar ile birlikte olmaması, dikkatlerden kaçmadı. Habertürk’ten Eren Gürel’in haberine göre evli çift, bu kez baş başa tatilin keyfini çıkarıyor.

SORULARI YANITLADILAR

Bodrum Bitez’de görüntülenen oyuncu çift, eğlenceli halleri ile dikkat çekti. Uyumları ve birbirlerine olan bakışları ile adlarından söz ettiren Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, daha sonrasında magazin kameralarını fark etti. Kendilerini görüntüleyen magazin muhabirleri ile ayak üstü sohbet eden başarılı çift, soruları yanıtsız bırakmadı.

Kızları Mercan’ı babaannesine bıraktıklarını belirten Özge Özpirinçci, karı- koca kaçamak yapmak istediklerini ifade etti. Keyifli halleri ile dikkat çeken Özpirinçci, pembe bikinisinin içerisinde fit hali ile de olay yarattı.