İnsanların karakterlerinin burçları ile ilişkili olduğunu savunan astroloji uzmanları, benzer burçlardan olan kişilerin temel özelliklerinin aynı olduğunu belirtir. Bu doğrultuda kimi burçların inatçılıkları ile kimilerinin ise duygusallıkları ile kendilerini ele verdiklerini belirten astrologlar, bazı burçların ise dedikoducu yanlarının ağır bastığını ifade etti.

Ömürlük güvenilebilecek dostlar, birçok kişinin kendi hayatları adına en çok istedikleri şeyler arasında yer alır. Sırrını paylaşmak, onun ile dertleşmek ve en özel anlarında dahi yanında olmasını istemek, bir kişinin sırtını yaslayabileceği kişide aradığı temel özelliklerdendir. Ancak astrologlara göre bu tip özelliklere sahip olmayan, aksine dost düşman ayırt etmeden herkesin sırrını bir başkası hatta başkaları ile paylaşan bazı burçlar vardır. İşte dikkatli olmanız gereken o burçlara ilişkin ayrıntılar…

ONLARA ‘DEDİKODUCU’ DERLER

Burçlar aleminin en takıntılısı olarak bilinen Başak burcu, şaşırtıcı bir biçimde dedikodu düşkünüdür. En büyük hobileri arasında tanıdık tanımadık fark etmeksizin birileri hakkında konuşmak olan Başak burçları, sır tutmak nedir bilmezler. Neşeli ve enerjik tavırları ile dikkat çeken ve birçok kişinin güvenini de bu sayede kazanan Başaklar, sırlarınızı paylaşacağınız son kişiler arasında yer almalılardır.

HIRSLARINA YENİK DÜŞERLER

Burçlar aleminin en sadık burçlarından biri olarak bilinen Boğa burcu, şaşırtıcı bir biçimde dedikodu yapmaktan hoşlanır. Ancak Boğa burçlarının yaptıkları dedikodular tamamen hırslarından kaynaklanmaktadır. Birileri ile ters düşerler ise kendilerine yapılan bir kötülü fark ederler ise Boğa burcunun o kişiler hakkında söyleyemeyecekleri hiçbir şey yoktur. Oldukça hırslı bir yapıya sahip olan bu burçlar, konumlarını ve otoriterlerini koruyabilmek adına başkalarının sırlarını ifşa etmekten, onlar hakkında olur olmadık konuşmaktan asla çekinmezler. Hatta öyle ki organizatör yönünü çok iyi kullanabilen Boğalar, bir kişi hakkında kulis yaparak toplu bir dedikodu ortamının oluşmasını dahi sağlayabilecek bir potansiyele sahiplerdir.