Uşak, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir ve Kütahya illerinde, elektrik dağıtım hizmeti veren Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ (OEDAŞ), Ramazan bayramı süresince güvenli ve sürdürülebilir enerji hizmeti sağlamak için, 460 kişilik ekibiyle oluşacak arızalara karşı tedbirlerini almış durumda.

OEDAŞ yetkilileri yaptıkları açıklamada, 20 Nisan Perşembe Arife gününden itibaren, Ramazan bayramı boyunca, hiçbir planlı kesintinin yapılmayacağını duyurdu.

OEDAŞ yetkilileri, yine de oluşabilecek olası arıza ve kesintilere karşı OEDAŞ’ın, hizmet verdiği beş ildeki toplam 460 kişilik arıza bakım ve onarım ekibinin hazırda bekleyeceğini, oluşabilecek kesinti ve arızalara en kısa sürede müdahale edeceğini belirtti.

Telefon ve Mobil Uygulamadan Erişim İmkanı

7 gün 24 saat hizmet veren ‘ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi’ni arayıp bilgi güncellemesi yapan tüketiciler her zaman olduğu gibi Ramazan Bayramı’nda da SMS bildirimi alabilecek. Tüketiciler ayrıca ‘OEDAŞ 186’ mobil uygulaması üzerinden arıza bildiriminde bulunabilecek.

Ege Bölgesi İçin Gök Gürültülü Sağanak Uyarısı Yapıldı Ege Bölgesi İçin Gök Gürültülü Sağanak Uyarısı Yapıldı

Tüketicilere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren OEDAŞ, Ramazan Bayramı’nın ardından altyapı geliştirme ve iyileştirme çalışmalarına devam edecek.