Netflix dizileri arasında adından sık sık söz ettiren Terzi yine gündem oldu. Terzi 3. sezon tarihi, seyircilerin en çok merak ettiği konulardan biri haline eldi. Netflix’te yayınlanan 2. sezonuyla büyük beğeni toplayan Terzi yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Dizinin son bölümünde 3. sezona dair görüntüler olması seyirciyi heyecanlandırmaya yetti.

Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Terzi senaryosu ve başarılı oyunculuk performanslarıyla dikkat çekiyor. Terzi 3. sezon araştırmaları hız kazandır. Yeni sezonu merakla beklenen Terzi dizisinde nefesler tutuldu. Netflix platformunda yayınlanan Türk dizileri arasında çok sevilen Terzi 3. sezon hakkında araştırmalar sürüyor. Peki, Terzi 3. sezon ne zaman başlayacak?

Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Şifanur Gül’ün oynadığı Terzi dizisi çok beğenildi. Netflix abonelerinin sevdiği Türk dizileri arasında yer alan Terzi geride kalan 2 sezonuyla beğeni topladı. Seyirciler son bölümde paylaşılan görüntülerden sonra “Terzi 3. sezon ne zaman?” sorusuna yanıt arıyor.

NETFLİX TERZİ 3. SEZON NE ZAMAN?

Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Şifanur Gül ve Olgun Şimşek'in başarılı oyunculuk performansı sergilediği Terzi dizisinde nefesler tutuldu. Sevilen dizinin 2. sezonu kısa bir süre önce yayınlandı. Sevilen dizinin 2. sezon son bölümünde 3. sezona dair ilk fragman ekrana gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

Neflix’te yayınlandığı günden beri büyük ilgi gören ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Terzi 3. sezon heyecanı başladı. Terzi 3. sezonda Peyami ve Esvet arasında yaşanacak olaylar kısa bir fragmanla izleyicilere aktarıldı. Netflix’in en sevilen dizilerinden Terzi 3. sezon tarihi henüz netleşmedi. Ancak yeni bölümlerin birkaç ay içinde yayınlanması bekleniyor.

TERZİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ünlü terzi Peyami, yakın dostunun müstakbel eşine gelinlik dikerken hiç görmediği bu kadın sürpriz bir şekilde hayatına girer. Peyami’nin sır gibi sakladığı kadın hayatından çıktıktan sonra içinde büyük bir acı ve öfke hisseder. Dimitri ise Esvet’le birlikte olmaya hazırken Peyami’nin hayatına giren Cemre onun en büyük dert ortağı olur.