Ünlü komedyen ve oyuncu Ata Demirer, Bir İhtimal Daha Var adlı komedi dizisi için çalışmalara devam ediyor. Netflix için çekilen dizinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Son olarak Bursa Bülbülü filmi ile seyirciye kahkaha tufanı yaşatan Ata Demirer, yeni komedi dizisiyle kaldığı yerden devam edecek.

Dijital dizi ve film platformu Netflix için çekilen Bir İhtimal Daha Var adlı dizi heyecan uyandırdı. Komedi dizisi türünde olması beklenen yapımın detayları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna bir usta oyuncu daha dahil oldu.

BİR İHTİMAL DAHA VAR OYUNCULARI

Eylül ayında sete çıkması beklenen dizi için nefesler tutuldu. Netflix abonelerine kahkaha tufanı yaşatacak dizide oyuncu kadrosu netleşti. Televizyon gazetecisi Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ata Demirer yeni komedi dizisinde başrolü Esra Bilgiç ile paylaşacak. Kahkaha krizleri yaşatacak Bir İhtimal Daha Var dizisine yeni bir oyuncu katıldı.

BİR İHTİMAL DAHA VAR DETAYLARI

Usta oyuncu Uğur Yücel de yeni sezonda Netflix platformunda yayınlanacak Bir İhtimal Daha Var dizisine katıldı. Ünlü oyuncunun dizide Esra Bilgiç’in canlandıracağı karakterin babası rolünde olacağı belirtildi. Bir İhtimal Daha Var komedi dizisi 8 bölümden oluşacak. Yönetmenliğini Hakan Akgül yapacak dizinin senaristi ise “Yarım Elma”, “Omuz Omuza”, “Küçük Kadınlar” ve “Hayat Bilgisi” pek çok dizinin senaryosunu yazan Deniz Akçay oldu.

Ünlü komedyen Ata Demirer’in son dönemde annesine ev aldığı Urla’da çekilecek dizi heyecanla bekleniyor. Ata Demirer ilk olarak Tatlı Hayat ve Korsan TV adlı dizilerde rol almış ancak asıl ününü Avrupa Yakası dizisinde 3 sezon canlandırdığı Volkan karakteri ile elde etmişti. Komedyenlik ve oyunculuk yapan Ata Demirer, 8 filmin senaristliğini ve başrolünü üstlendi.