Nef'in Bodrum'da açacağı yeni satış ofisi ile ilgili yapılan açıklamada, şirketin Yalıkavak'ta düzenlediği "Yaza Merhaba" etkinliğiyle tüm projelerini yatırımcılarla buluşturduğu belirtildi. Gölköy ve Yalıkavak'ın ardından Bodrum merkezde açılacak yeni ofiste, Nef'in geniş ve çeşitli projeleri tanıtılacak.

Etkinlik sırasında bölge sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği ifade edilen açıklamada, Nef'in mevcut ve yeni projelerinin tanıtımı yapıldı. Katılımcılara özel indirim ve ödeme kolaylıkları sunulduğu belirtilirken, bu etkinliklerin Bodrum'un keyifli atmosferinde gerçekleştirildiği vurgulandı.

Nef Arsa Satış Direktörü Emre Erkan ise açıklamasında, Türkiye genelindeki başarılı projelerini geniş kitlelere ulaştırmanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek, Bodrum'da açılacak yeni satış ofislerinin bölgeye ve yatırımcılara hayırlı olmasını diledi. Erkan, Nef'in Bodrum'daki yatırım fırsatlarını daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçladıklarını belirtti.

Nef'in hedeflerine değinen Erkan, müşteri sayılarını iki katına çıkarmayı ve global pazardaki varlıklarını güçlendirmeyi planladıklarını söyledi.

Kaynak: aa