Enflasyonda gözlenen yükseliş gündelik hayatın her alanında ciddi oranda hissedilirken bu süreçte her evin hatta işletmenin en temel ihtiyaçları arasında yer alan bazı ürünlerin fiyatları da rekor seviyelere ulaştı. Temel ihtiyaç kalemlerinin fiyatlandırmalarında kısa süre içerisinde kayda geçen artışlar sabit maaşlı tüketicilerin bütçeleri üzerinde deprem etkisi yaratırken bu süreçte yalnızca gıda ürünlerinde değil temizlik ürünlerinde de yüksek oranlı zamlar gerçekleşti.

Çamaşır deterjanları başta olmak üzere pek çok hijyen ve temizlik ürününe dev fiyat artışları yansıtılırken son olarak bulaşık makinesi deterjanlarına yansıyan zamlar da tüketicilerden tepki görmeye başladı. Temiz ve hijyenik bulaşıklar için deterjanlara ihtiyaç duyan tüketicilerin uygun fiyat arayışları devam ederken yüzleri güldüren haber Migros’tan geldi. Düzenlemiş olduğu yeni indirim kampanyasını duyuran zincir market, Uşak’ta ve diğer illerde geçerli olan avantajlı fiyatları tüketiciler ile paylaştı.

O TARİHE KADAR GEÇERLİ

Zincir market sektörünün en çok tercih edilenleri arasında yer alan, Uşak ve diğer illerde aktif olarak hizmet veren Migros, yeni indirim kampanyası ile gündeme geldi. Bünyesinde satışa sunmuş olduğu bulaşık deterjanlarında fiyat değişikliğine gitmiş olduğunu belirten zincir market, yüzde 25’lik indirimden yararlanmak için son günün 21 Ekim Cumartesi olduğunu ifade etti.

MİGROS MARKET İNDİRİMLİ DETERJAN ÜRÜNLERİ

Zincir market Migros’un 21 Ekim tarihine kadar dip fiyatlardan satışa sunacak olduğu bazı deterjan ürünleri şu şekilde:

- Fairy Platinum Plus özel seri 46’lı tablet: 299,58 TL

- Fairy Platinum Plus ultra tablet 33’lü: 161,58 TL

- Finish Quantum 50’li tablet: 220,13 TL

- Finish Classic Jel 1100 ml bulaşık makinesi deterjanı: 103,88 TL

- Finish Quantum H1a 15’li tablet: 123,68 TL

- Finish Hepsi Bir Arada 65 tablet: 312,68 TL

- Turmepa jel bulaşık makinesi deterjanı 750 ml: 112,43 TL

- Finish Quantum Ultimate 21 tablet: 132,54 TL

- Finish bulaşık makinesi hijyen temizleyici 250 ml: 64,63 TL