Tekstil Fabrikasında Yangın! Tekstil Fabrikasında Yangın!

Chp Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Memleket Partisi’nin 13. Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin ‘Adaylıktan Çekiliyorum’ açıklaması değerlendirerek ‘İnce’nin Kararı, Kılıçdaroğlu’nun İlk Turda Seçilmesine Katkı Sağlayacak’ dedi.

Yalım yaptığı açıklamada “Geç de olsa doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Gerçi oy pusulasında yer alacak olması seçmenlerde kafa karışıklığına yol açabilir, az da olsa bilmeden oy verenler olabilir ancak bu çok önemli değil. Sayın İnce’nin bu kararı genel başkanımız ve 13. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilk turda seçilmesinde yüzde yüz etkili olacaktır.” Dedi. 

Özkan Yalım; ‘Kaset İddiaları Yalan Olduğu Anlaşıldı’

Chp Uşak Milletvekili Özkan Yalım, sayın İnce ile ilgili ortaya atılan kaset iddialarına ise “Bu kasetin montaj olduğu kısa sürede anlaşılmıştır. Doğru bile olsa özel hayatın siyasi malzeme yapılması bana göre yanlıştır. 

Millet ittifakı olarak biz kendi yolumuza bakıyoruz. Seçmenlerimize doğruları söylemeye projelerimizi anlatmaya devam edeceğiz. Öyle inanıyoruz ki 15 Mayıs sabahı Türkiye bambaşka bir güne uyanacaktır.” Dedi.