2008 yılından bu yana ATV ekranlarının en çok seyredilen gündüz kuşağı programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, bu sezon da reyting rekorlarını alt üst etmeye devam ediyor. Eylül ayında başlayan yeni sezonu ile izleyici kitlesini ekranları başlarına kilitlemeyi sürdüren fenomen program, son olarak cansız bedenine ulaşılan Nevrigül Alan isimli genç kadının olayını ele aldı.

22 yaşındaki 2 çocuk annesi Nevrigül Alan’ın ortadan kayboluşunun üzerinden 47 gün sonra zeytinlik bir alanda cansız bedenine ulaşılması ile harekete geçen Müge Anlı ve ekibi, genç kadının ailesini yakın takip altına aldı. Alan’ın Remzi Bey ile evli olduğu ancak Doğan Bey ile de birliktelik yaşadığı öğrenilirken canlı yayına konuk olan kız kardeş Nazmiye Hanım’ın iddiaları herkesi şaşkına çevirdi. Ablası Alan’ın para karşılığında erkekler ile birliktelik yaşadığını ve bu durumdan eniştesinin de haberdar olduğunu ileri süren Nazmiye Hanım, fevri çıkışları ile dikkat çekti. Nazmiye Hanım’ın Alan’ın sevgilisine ve eşine mesajlar attığı da ileri sürülürken Müge Anlı’nın canlı yayında ortaya çıkardığı olay gündeme bomba gibi düştü.

“YILMAZ’A NEDEN MESAJ ATTIN?”

Nevrigül Alan’ın kim tarafından ne için öldürüldüğüne ilişkin araştırmalar devam ederken stüdyoda yaşanan gerilime program ekibi müdahale etti. Nazmiye Hanım’ın yanına güvenlik görevlisi Yılmaz Bey oturtuldu. Ertesi gün yayınlanan yeni bölümde ise Müge Anlı’dan şaşkınlık yaratan bir açıklama geldi. Anlı, Nazmiye Hanım’ın ekip arkadaşı Yılmaz Bey’e Instagram üzerinden mesaj attığını belirtti. Nazmiye Hanım’a “Sen bu çocuğu nasıl buldun?” diye soran Anlı, aldığı cevap karşısında şaşkınlık yaşadı. Nazmiye Hanım Yılmaz Bey’e, “Sen niye ikide bir önüme geçiyorsun? Cevap ver de sana önemli bir şey söyleyeceğim” şeklinde bir mesaj attığını kabul etti.

“SİZ KADINSINIZ” ÇIKIŞI

Nazmiye Hanım’ın ekibinde çalışan Yılmaz Bey’e mesaj atmasına anlam veremeyen Müge Anlı, genç kadına ağır sözler ile yüklendi. “Siz azıp kudurmuşsunuz kusura bakma” diyen Anlı, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Nereden buldun adını, soyadını, Instagram’ını? Siz kadınsınız. Kadın dediğin durur, erkek gelir.”