Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, miting için geldiği Uşak'ta, Kılıçdaroğlu, Yavaş ve İmamoğlu'nu taşıyan seçim otobüsünde dikkat çeken bir diyalog yaşandı.

Otobüste yapılan, "Tarihi bir miting oldu. Çok güzel. İlk defa bu kadar kalabalık gördük" değerlendirmesinde bulunan parti yöneticilerine, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım "Cumhuriyet tarihinin mitingi, ben twitlerimi öyle attım zaten" yanıtını verdi.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayları İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte Ardahan ve Kars mitinglerinin ardından Uşaklılarla buluştu.

Coşkulu mitingin ardından parti yöneticileriyle birlikte seçim otobüsüne binen Kılıçdaroğlu, kendisini uğurlamak için sokaklarda bekleyen vatandaşları selamladı.

'CUMHURİYET TARİHİNİN MİTİNGİ OLDU'

Yoğun kalabalıktan etkilenin parti yöneticileri ve milletvekilleri arasındaki diyalog da dikkat çekti. Otobüste yapılan "Tarihi bir miting oldu. Çok güzel. İlk defa bu kadar kalabalık gördük" değerlendirmesine CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım "Cumhuriyet tarihinin mitingi, ben twitlerimi öyle attım zaten" karşılığını verdi.

Uşak'ta "RECEP TAYYİP ERDOĞAN" Coşkusu Uşak'ta "RECEP TAYYİP ERDOĞAN" Coşkusu