Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl Başkanlığı, düzenlemiş olduğu "Birlik, Beraberlik ve Dayanışma" yemeğinde, parti üyeleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

İstasyon yolu üzerindeki Müze Park'ta gerçekleştirilen yemeğe, MHP Uşak İl Başkanı, İlçe Başkanı, Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı, ilçe başkanları, partililer, STK başkanları katıldı.

Öte yandan programın sürpriz bir konuğu daha vardı.

Uşak'lı ünlü oyuncu, "Diriliş Ertuğrul" dizisinin 'KUTLUCA'sı Mehmet Pala'da, düzenlenen yemekte partililerle bir araya geldi.

Ayrıca eski İl, İlçe ve Ocak başkanlarının da katılımıyla aile havasında gerçekleştirilen dayanışma yemeğinde MHP'liler, adeta gövde gösteri yaptı.

"14 MAYIS'TA MHP ZAFERE ULAŞACAKTIR"

Yoğun katılımın gerçekleştiği yemekte konuşma yapan MHP Uşak İl Başkanı İbrahim Orman, Milliyetçi Hareket Partisinin seçim çalışmalarını Uşak'lı vatandaşların 14 Mayıs'ta zaferle taçlandıracağını ifade ederek, "Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye'yi karşılıksız sevenlerin yeridir. Milliyetçi Hareket Partisi 14 Mayıs'ta büyük bir zafere ulaşacaktır. Türk milletinin beraber olduğunda Dünya'ya neler yapabileceğini gösterecektir." dedi.

"TÜRKİYE'NİN BEKA DAVASIYIZ"

Seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğinin altını çizen MHP Uşak Milletvekili Adayı Muzaffer Sait Dönmez, millet ittifakına yüklenerek "Biz Milliyetçi - Ülkücü hareketiz, biz Türklüğün ve Türkiye'nin beka davasıyız. Biz Ulu önder Atatürk'ün "Ne mutlu Türküm diyene" sözüne bağlanan, "şehitler ölmez vatan bölünmez" diyen ferasetiz, basiretiz, teslim olmaz bedeniz. Diyorum ki varsın hainler iş birliği yapsınlar, varsın çıkardılar güç birliği yapsınlar, biz hepsine yeteriz, hepsinin bileğini tek başımıza bükeriz." dedi.

"VATANDAŞIMIZ SANDIKLARDAN 3 HİLAL ÇIKARACAK"

3 hilale verilen her oyun Terör ve terör sevicileri ile mücadele edenlerin gücüne güç katacağını ifade eden MHP Uşak Milletvekili Adayı Ayhan Kınden, "Bizler lider ülke Türkiye hedefinin inançlı, kararlı, istikrarlı takipçileriyiz. Bizler Türkiye’yi Türk asrına taşıyacak kuvvetleriz. Biz ülkücüler olarak bunları gerçekleştirecek inanca ve imana sahibiz. Sizlerin de desteği ile Milliyetçi Ülkücü hareket artık Uşak’ta hak ettiği değeri görecek. Şehrimiz için ettiğimiz yemini, Ömrümüzü tükete kadar tutacağız. Sokakta aldığımız güzel tepkiler sandıktan 3 hilal çıkaracak. Bende 3 hilalimizi gazi meclisimizde temsil etmek için var gücümle çalışacağım" dedi.

Konuşmaların ardından çekilen hatıra fotoğrafları ile yemek sona erdi.

Editör: Öyküm Yavuz