Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin  “Aziz Milletim Sıra Sendesloganı çerçevesinde, MHP’li  Uşak’lı kadınlar kapı kapı dolaşarak, vatandaşlarla bir araya geliyor.

Asıl amacı dayanışma, paylaşma ve kardeşliği esas alan ve ahenk içinde huzurlu bir toplumsal düzenin tesis edilmesini hedefleyen Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanlığı (KAÇEP) İl komisyonu ev ev dolaşıyor.

Komisyon üyeleriyle birlikte kadınlarla bir araya gelerek, Devlet BAHÇELİ’nin selamını kadınlara ulaştıran komisyon üyeleri kadınların sorunlarını dinliyor. Cumhur İttifakının yaptığı yatırımları anlatıyor. Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte broşür de dağıta KAÇEP Komisyonu Uşak’ta kadınların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

KAÇEP Komisyon üyeleri adına konuşma yapan MHP Uşak İl eski Kadın Kolları Başkanı Sema UĞRASIZ; "KAÇEP, Tüm kadınlarımız, çocuklarımız ve engelli vatandaşlarımızla kucaklaşmak, onların sorun ve ihtiyaçlarını belirlemek, parti politikalarımızı ve projelerimizi onların görüşleri doğrultusunda geliştirmek, memleketimiz ve milletimizle ilgili duygularını paylaşmak amacıyla Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanlığı kurulmuştur.

Tüm vatandaşlarımız bilmelidirler ki Milliyetçi Hareket Partisi olarak sorun ve sıkıntılarının farkındayız ve her zaman yanındayız.

Bizde bu bağlamda KAÇEP Uşak İl Komisyonu olarak geniş bir ekiple sahada 14 Mayıs 2023 Pazar Günü yapılacak seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Milletvekili Adayları İş İnsanı Ayhan Kınden, Emekli Albay Oğuz Çakmak, Öğretmen Muzaffer Sait Dönmez ve Cumhurbaşkanımıza oy istiyoruz.

Kadın üyelerimizde ciddi bir artış var. İşin en güzel tarafı da şu; talep kadınlardan geliyor, biz seçim çalışmasındayken onlar üye olmayı istiyor. Bizim için gurur verici. Hatta numaramızı bilmeyen, tanımayan insanlar seçim döneminde biz sahadayken sosyal medya aracılığıyla ulaşmaya çalışıyorlar. Oradan ulaşamayanlar mail atıyorlar bu da heyecan verici oluyor bizim için. Bütün kadınlarımızın fikrine önem veriyoruz, dinliyoruz. Bazen aklına takılanlar için gece 12’de arayanlar oluyor. Elimizden geldiğince ulaşılabilir olmaya çalışıyoruz. Bence ortaya koyduğunuz samimiyet çok önemli çünkü sizi hiç tanımayan bir insan sizi giydiğiniz ceketten bile hatırlıyor.’’ dedi.

Editör: Öyküm Yavuz