İyi Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammed Gür’e bizzat dönerek “Oğlum Muhammet ben kellemi bu seçime koydum sen de kelleni koyacaksın bu seçimi alacaksın” dedi.

"Uşak'ın Sana İhtiyacı var"

Partililerin ayakta alkışlayarak Muhammet Gür’e destek verdiği toplantıda, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 2. kez Uşak Belediye Başkan adayı olan Muhammed Gür'e seslenerek şunları söyledi ; “Biz senin için ne gerekiyorsa yapacağız sen de ne gerekiyorsa yapacaksın. Uşak’ta bu belediyeyi alacaksın. Uşak’ın sana ihtiyacı var. Türkiye’nin bu değişime ihtiyacı var. Artık ne Uşak’ın ne de Türkiye’nin sorunlarının konuşulmadığı bir dönemden geçiyoruz. Biz bu seçimi bu sefer alacağız” dedi.

Meral Aksener Muhammed Gur

Kürt Kökenli  Meclis Adayımız Bizim Başımızı Yaktı

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kürsüde Belediye Başkan adayı Muhammed Gür’e mikrofonu bıraktı. Uşak Belediye Başkan adayı Muhammed Gür 2019 yerel seçimlerinde seçimi aldıklarını ancak son gün atılan mesajla seçimi kaybettiklerini ifade ederek şunları söyledi, “Seçime 2 ay kala partimize geçen bir kürt kökenli Belediye Meclis üyesi adayımızın geçmiş dönemlere ait HDP hakkında yaptığı paylaşımlar bizim başımızı yaktı. Bunu siyasi koz olarak kullanan diğer partiler son gün 120 bin mesaj atarak bizi seçimi kaybettirdi. Bizim yeni dönemde birçok projemiz var. Hepsini seçim döneminde vatandaşımızla paylaşacağız” dedi. (Haber/Mehmet Karadağ)