Kritik anlarda ABD ve Brezilya'ya karşı üstün performans gösteren pasör çaprazı Melissa Vargas, voleybol dünyasında adını duyurdu. Ancak birçok insanın merak ettiği sorular arasında Melissa Vargas'ın sevgilisi ve evlilik durumu da bulunuyor. İşte bu soruların cevapları

MELİSSA VARGAS'IN SEVGİLİSİ KİM?

Melissa Vargas'ın sevgilisi olup olmadığına dair herhangi bir resmi bilgi bulunmuyor. Vargas'ın sosyal medya hesapları ve kamuoyu kaynakları incelendiğinde, bu konuda herhangi bir açıklama veya paylaşım yapılmadığı görülüyor. Ayrıca, bu konuda medyada da bir haber veya spekülasyon bulunmuyor.

MELİSSA VARGAS EVLİ Mİ?

Hayır, Melissa Vargas evli değil. Genç voleybolcu hala bekar ve ilişki durumu hakkında resmi bir açıklama yapmamış gibi görünüyor. Vargas'ın kariyerine odaklandığı bilinmektedir.

MELİSSA VARGAS KİMDİR?

Melissa Vargas, 16 Ekim 1999'da Küba'da doğdu ve voleybol kariyerine ülkesinin takımlarında başladı. 2017 yılında İsviçre'ye transfer olarak Avrupa'da oynamaya başladı ve bir yıl sonra Fenerbahçe'ye katıldı. 2022 yılında Çin Halk Cumhuriyeti ekibi Tianjin Bohai Bank'a transfer olduktan sonra sadece bir yıl sonra Fenerbahçe'ye geri döndü. Pasör çaprazı olarak görev yapabilen Melissa Vargas, 2023 yılında Türkiye Milli Kadın Voleybol Takımı'na katıldı ve Milletler Ligi'nde ülkesini temsil ederek büyük başarılar elde etti."

MELİSSA VARGAS KAÇ YAŞINDA?

Melissa Vargas'ın doğum tarihi 16 Ekim 1999 doğumlu. Yıldız oyuncu 23 yaşındadır.

MELİSA VARGAS BOYU VE KİLOSU

Voleybolcu Melissa Vargas'ın boyu 194 cm'dir. 76 kilogram ağırlığındaki oyuncu pasör çaprazı ve 3.26 metre smaç yüksekliğine sahip.

MELİSSA VARGAS'IN SPOR KARİYERİ

Lisede Cienfuegos Cuba takımıyla antrenmanlara çıkmaya başlayan Vargas, 12 yaşında Küba alt yaş millî takımlarında oynamaya başladı. 2016-17 sezonunda Agel Prostejov takımına transfer olan oyuncu, 2018-19 sezonuyla birlikte Fenerbahçe'ye katıldı. 2021 yılında Türk vatandaşlığı alan Vargas'a, 9 Nisan'daki bir törende Cumhurbaşkanı tarafından kimlik verildi. Türk vatandaşlığına geçmesiyle Melissa olan ilk adını Türkçeleştirerek Melisa olarak değiştirdi.

Editör: Haber Merkezi