Seneler önce henüz kariyerlerinin başlarında iken tanışıp aşk yaşamaya başlayan kısa bir süre sonra da soluğu nikah masasında alan Mehmet Aslantuğ- Arzum Onan çifti, senelerce ünlüler camiasının örnek çiftleri arasında gösterildi. Evliliklerinden ‘Can’ ismini vermiş oldukları bir çocukları bulunan ünlü çift, son aylarda hiç olmadığı kadar magazinde yer almaya başladı. Bir süre önce ayrılık iddiaları ile gündeme gelen ancak Arzum Onan’ın Instagram paylaşımı ile aralarında bir sorun olmadığını düşündüren ünlü çift, o paylaşımın üzerinden çok geçmeden el ele gittikleri adliyeden tek celsede boşanarak ayrıldı.

27 yıllık evliliklerinin sonlanması ile herkesi şaşkına çeviren Arzum Onan- Mehmet Aslantuğ çiftinin niçin ayrıldıkları merak edilirken geçtiğimiz haftalarda ‘ihanet’ iddiaları gündeme gelmeye başladı. Aslantuğ’un bir kadın ile yakınlaştığı ve Onan’ın da bunun üzerine ayrılık kararı aldığı ileri sürüldü. Çok geçmeden ‘Her zaman yanındayım’ yorumu ile eski eşine destek çıkan ve ihanet iddialarını ilk ağızdan yalanlayan Onan, bir başka paylaşımında ise boşanmayı Aslantuğ’un istediğini ima etti.

Tüm bu yaşananların ardından geçtiğimiz gün Instagram hesabı üzerinden bir video paylaşımında bulunan Mehmet Aslantuğ, ihanet gibi bir durumun söz konusu olmadığını, Onan’ın ayrı eve çıkmak istediğini ve olaylarında da bundan sonra geliştiğini ifade etti. Bu açıklaması ile Arzum Onan’ın ‘boşanmayı o istedi’ paylaşımını yalanlamış olan Aslantuğ magazin gündemine bomba gibi düşerken başarılı oyuncunun yakınlaştığı söylenilen o kadından kafa karıştıran bir sosyal medya paylaşımı geldi.

O PAYLAŞIM ŞOK ETKİSİ YARATTI

Geçtiğimiz günlerde gündeme düşen bir iddiaya göre Mehmet Aslantuğ, Pınar Şipalioğlu ile yakınlaşmaya başlamış ve bu yakınlaşma Onan ile boşanmadan önce gerçekleşmişti. İddiaları yalanlayan Aslantuğ’un video paylaşımının ardından Şipalioğlu’ndan kafa karıştıran bir Instagram paylaşımı geldi. Şipalioğlu o paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir! Sessizliğimin sebebi bir küçük ada meselesi… Evet adada artık evim var ve evet Mehmet Aslantuğ, evet evet evet. Yeter”

CEVAP GELMEDİ

Mehmet Aslantuğ, ilişki yaşamadığını söylediği Şipalioğlu’nun paylaşımına karşılık henüz bir açıklamada bulunmadı.