Uşak'ta 2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday adaylığı konusunda hareketli saatler yaşanmaya ve adaylık açıklamaları ardı artına gelmeye başladı.

Merkez Elmalıdere Mahallesi Muhtar adaylığını duyuran Mehmet Aslankorkut; 

"Doğup büyüdüğümüz güzel Elmalıdere Mahallesi için muhtar adaylığımı resmi olarak açıklıyorum. Bu meşakkatli yolda sizlerin destek ve güvenine ihtiyacım var. Elmalıdere'nin daha yaşanılabilir bir yer haline gelmesi için çıktığım bu yolda, birlikte başarabiliriz.

Muhtarlık bana, hizmet size çok yakışacak. Elmalıdere'nin gelişimine katkı sağlamak, mahallemizin değerlerine sahip çıkmak ve birlikte daha güzel bir gelecek inşa etmek için bu adımı atıyorum. Rabbimden, bu süreçte bizlere hayırlı olanı nasip etmesini diliyorum.

Bilgi, birikim ve enerjimle Elmalıdere Mahallesi için el birliğiyle çalışmak istiyorum. Mahallemizi daha da güzelleştirmek, yaşam standartlarını yükseltmek için bir araya gelerek ortak çözümler üretmeyi hedefliyorum.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Muhtarlık seçiminde desteklerinizi bekliyor, birlikte daha aydınlık yarınlar için adım atmayı arzuluyorum. Diğer muhtar adayı arkadaşlara da başarılar diliyor, birlikte güzel hizmetlere imza atmak için sabırsızlanıyorum.

Sevgi ve saygıyla, Mehmet Aslankorkut" 

Kaynak: Öyküm Yavuz