Fakat banka kredilerini geri ödemesi zor ve yüklü olduğu için pek çok kişi kredisiz araba satın alma yöntemine başvurmaktadır. Banka kredisi olmadan araç sahibi olmak mümkündür. Kişiler yüksek miktarlarda geri ödeme yapmadan, vade farkı ya da faiz olmadan düşük taksitler ile kendi bütçesini zorlamayacak bir şekilde araba sahibi olabilir. Kredisiz araba alma işleminde herhangi bir peşinat ödemeye gerek kalmaz.

Kişiler kendi tercihine yönelik olarak peşinat ödeyebilir. Birarabam firması olarak bizler de kredisiz bir şekilde araba alınmasını sağlamaktayız. Bu anlamda kişilere finansal destek sağlamamaktayız. Kişiler herhangi bir şekilde bankayla uğraşmadan kolayca peşinatsız ve kredisiz araba sahibi olabilmektedir. Sizler de araç sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

Araba sahibi olmak isteyenler ilk olarak bankalardan taşıt kredisine başvurmaktadır. Ancak bankaların sağlamış olduğu finansmanlar sonradan yüksek faizlerle geri dönmektedir. Bu nedenle pek çok kişi küçük taksitler ile kredisiz araba al seçeneklerine başvurmaya başlamıştır. Firmalar müşterilerine banka finansman yöntemlerine mecbur bırakmadan direkt olarak banka kredisiz araç satın alma yöntemini sunar.

Özellikle geleceğine yatırım yapmak isteyen kişiler güvenilir bir firmayla hayallerindeki ve istediği marka arabayı satın alabilir. Burada yapılması gereken tek şey araba modeline karar vermektir. Kişiler kimlik bilgileri ile kredisiz araba alma yöntemine başvurabilir. Sayısız finansman yöntemi tamamen kişilere özel ödeme planı oluşturulur. Bu anlamda kişiler kendi bütçelerini uygun olarak bir ödeme planı oluşturabilir.

Küçük Taksitlerle Araba Sahibi Olun

Kredisiz araç satın almak isteyen kişiler için özel yöntemler oluşturulmuştur. Kredisiz araba alma işlemi sayesinde küçük taksitler ile araç sahibi olunabilmektedir. Kişiler almış olduğu arabanın bütçesinin miktarını belirli taksitlere böler. Bu taksitler tamamen kişi bütçesine uygun olacak şekilde düzenlenir.

İhtiyaç olan tutar ne kadar yüklü miktarda olsa da küçük taksitler ile araba alma imkanı vardır. Bizler de Birarabam firması olarak sizlere küçük taksitler ile kredisiz araba alma imkanı sağlamaktayız. Bunun için nüfus cüzdanınız ile firmanıza başvurmanız yeterli olacaktır. Tamamen sizin bütçenize uygun olacak bir şekilde taksit süreci planlıyoruz.

Bireysel Finansman Planı

Bireysel finansman planı kredisiz araba almak isteyen kişilere sunulan bir plandır. Burada tamamen bireysel ödeme işlemleri yapılmaktadır. Kişiler istediği fiyattaki arabayı satın almak istediği zaman bir ihtiyaç tutarı belirtilir. Bu ihtiyaçları tamamen araca göre değişiklik gösterecektir.

Alınan ihtiyaç tutarını yönelik olarak taksitler belirlenir. Taksit planı da yine kişinin bütçesine yönelik olarak belirtilir. Peşinat ya da ara ödeme gibi durumlar zorunlu değildir. Kişiler istediği durumda ödemelerini gerçekleştirerek taksitleri de azaltabilir. Ödeme miktarına yönelik olarak bir teslim günü de belirtilir. Yani araç finansmanı yöntemlerinde tamamen kişinin belirleyeceği miktar ve tarihlere yönelik olarak küçük taksitler göz önünde bulundurulur. Kişiler oluşturmuş olduğu plan çerçevesinde tüm adımları belirler ve faiz ödemek zorunda kalmaz.

Kredisiz Araba Almak Avantajlı Mı?

Hem büyükşehirlerde hem de küçük şehirlerde araba oldukça olmazsa olmaz bir hale gelmeye başlamıştır. Kişilerin araba olması çok daha özgür olmasına yardımcı olur. Araç sadece ulaşım için değil aynı zamanda kar amaçlı da oldukça avantajlı bir yatırım yöntemidir. Ancak araba fiyatları çok pahalı olduğu için kişiler belirli bir peşinat biriktirerek araba almak ister. Aynı zamanda kredi çekerek aylık bedeli küçük taksitler ile araç sahibi olabilir. Ancak banka kredileri oldukça yüklü bir şekilde kişiye geri döner. Bu sebeple kişiler kredisiz ve taksitli bir şekilde araç sahibi olmak için firmalara başvurulur.

Kişiler bankalara sunmuş olduğu yüksek faizli geri ödeme yöntemlerini istemiyorsa bu durumda bireysel finansmanlara başvurabilir. Birarabam firması olarak sizlerden hiçbir şekilde gecikme ücreti, sigorta ücreti ya da dosya masrafı talep etmeden küçük taksitler ile kredisiz araba sahibi olmanızı sağlıyoruz. Sizler de kredisiz araba almak istiyorsanız iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bütçenize göre ayarladığınız taksitler ile en kısa sürede hayalinizdeki arabaya bu sayede sahip olabilirsiniz.

Editör: Öyküm Yavuz