Belediye, yaptığı açıklamasında genel temizlik ve ekipman bakımı çalışmaları sebebi ile geçici bir süre ara veren Kayaağıl Termal Tesisinin 18 Mayıs Cumartesi gününden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada konuya ilişkin şu ifadeler kullanıldı:“Değerli Hemşerilerimiz;Genel temizlik ve ekipman bakımı çalışmaları nedeniyle geçici bir süre hizmete ara veren Kayaağıl Termal Tesisimiz, 18 Mayıs Cumartesi gününden itibaren siz kıymetli hemşerilerimize yeniden hizmet vermeye başlayacaktır. Önemle duyurulur”  denildi.

10 MAYIS'TA KAPATILMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada tesisin bakım çalışmaları sebebi ile kapatılacağını ne zaman açılacağının ise bilinmediği belirtmişti. 9 Mayıs Perşembe günü açıklama yapan Belediye şunları söylemişti: ““Değerli Hemşehrilerimiz; Kayaağıl Termal Tesisimizde başlatacağımız genel temizlik ve ekipman bakımı çalışmaları nedeniyle 10.05.2024 Cuma gününden itibaren geçici bir süre tesisimizin havuz kısmı hizmet veremeyecektir. Siz değerli vatandaşlarımıza daha iyi koşullarda hizmet verebilmek adına yapacağımız çalışmalarda, göstereceğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz.Tesisimizin havuz kısmı tekrar aktif hale geldiğinde vatandaşlarımıza bilgilendirme yapılacaktır” denmişti

Muhabir: hava aksu