Kaymakamlık tarafından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi, “Kaymakamımız vatandaş buluşmaları kapsamında bugün ilk olarak Şehit Ali ÇINAR'ın Kırkyaren Köyününde ikamet etmekte olan ailesine hane ziyareti gerçekleştirdi.

Kaymakamımız, Şehit ailesi ile bir süre sohbet edip her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Gerçekleşen ziyaret sonrası, Şehit Ali ÇINAR'ın köyde bulunan kabrini de ziyaret eden Kaymakamımız ve beraberindeki heyet Şehidimiz için dua etti. Kabirde bulunan yıpranmış bayrak Kaymakamımızın talimatı üzerine ilgililer tarafından değiştirildi.

Şehidimizin kabir ziyaretinin ardından, Kırkyaren Köyünde vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakamımız, öncelikli olarak burada köy muhtarından köyün genel durumu hakkında bilgi alarak, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. 

Kırkyaren Köyü ziyaretinin akabinden, Beki Köyünde ikamet etmekte olan Kıbrıs Gazisi Ahmet UYGUN'u hanesinde ziyaret eden Kaymakamımız, burada Gazimizle ve ailesiyle bir süre sohbet ederek istek ve talepleri noktasında bilgi aldı. Beki Köyünde yer alan köy kahvesinde vatandaşlarla da bir buluşma gerçekleştiren Kaymakamımız, onların istek ve taleplerini dinleyerek ilgili müdürlere gerekli talimatları verdi.

Ziyaretler sırasında; Kaymakamımız Sn. Alper KIRGIL'a, İlçe Jandarma Komutan V. Kerem SAL, İlçe Yazı İşleri Müdürü Sami AKKUŞ, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Koral ALTINPINAR, İlçe Özel İdare Müdürü Eyüp CAN, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Yunus DEMİR ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ahmet PALA eşlik etti” denildi.

Editör: Ozan Yavuz