Vatandaş buluşmaları kapsamında  Kaykıllı Köyünü ziyaret eden Kaymakama ziyaretleri esnasında; İlçe Emniyet Amir V. Muhammed KURT, İlçe Jandarma Komutanı Bilgin ARSLAN, İlçe Yazı İşleri Müdürü Sami AKKUŞ, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Koral ALTINPINAR, İlçe Özel İdare Müdürü Eyüp CAN ve İlçe Nüfus Müdürü Yılmaz DARAKÇI eşlik etti.

Kaymakam Kıgrıl

 Kaymakamı  Alper KIRGIL, "Karahallı İlçemizde göreve başladığımdan bu yana, esnaf ziyaretleri, kurum ziyaretleri, okul ziyaretleri, STK ziyaretleri ve köy ziyaretlerini her fırsatta gerçekleştirmeye çalışıyorum. Bugünde Kaykıllı Köyümüzde vatandaş buluşmaları kapsamında düzenlemiş olduğumuz bu ziyareti önemsiyorum. Yerel yönetimler ile vatandaşlar arasından doğrudan iletişimi güçlendirmeyi amaçladığımız bu ziyaretler çerçevesinde köylerimizdeki sorunların ilk ağızdan tespit edilmesi ve çözüm bulmasını hedefliyoruz. Vatandaşlarımıza misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum." dedi.

Kra Kığrıl

        Kaykıllı Köyü ziyareti sırasında köy muhtarından köyün genel durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Kırgıl,  daha sonra vatandaşların sorun istek ve taleplerini dinleyerek, ilgili müdürlere talimatlarını iletti.