İYİ Parti Uşak İl Başkanı Ayşegül Obalı seçimlere az bir zaman kala İYİ Parti teşkilatları olarak yaptıkları çalışmaları anlattı.

Vatandaşların değişim istediğine vurgu yapan Obalı, 15 Mayısta Uşak’ tan İYİ Parti’nin 1 Milletvekilinin kesin olarak mecliste olacağını ifade etti.

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Ayşegül Obalı şunları söyledi; “ İl başkanlığı görevine geldiğimiz günden bu güne kadar Uşak merkez ve ilçelerimizde çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin Uşak siyaset sahnesindeki en hareketli partisi hiç kuşkusuz biziz. İYİ Parti olarak seçimlere hazırız. İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından hazırlanan programlar kapsamında, teşkilatlarımız ve milletvekili adaylarımız ile birlikte İl merkezinde, merkezin bütün köyleri ve ilçelerde yoğun bir tempoyla çalışmaya devam ediyoruz. Çok uzun zamandır aktif siyasetin içinde olmam sebebiyle meydanları iyi bilirim, Uşak sokaklarında, köylerde, ilçelerde vatandaşlarımızın sesine kulak veriyoruz.Görüyorum ki vatandaşımız İYİ’leri dinliyor. İYİ’lerden yana olduklarını ifade ediyor. Ekonomik sorunlarla baş etmeye çalışan esnaf, çiftçi, memur, işçi, ev hanımı ve dar gelirli vatandaşlarımız, artık bıkmışlar değişim istiyorlar ve tercihleri İYİ’lerden yana. Şöyle ifade edeyim; Kadınlar İYİ’lerden yana, gençler İYİ’ lerden yana. İnşallah Millet İttifakı olarak kazanacağız, biz bu seçimi sadece İYİ Partililer için değil tüm Uşak için kazanacağız. Biz bu seçimi Millet İttifakı’na gönül veren vatandaşlarımızın desteğiyle kazanacağız. Uşak’ta 24 Nisan günü, milletimizin aydınlık yarınlarının umudu haline gelen Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin ve Millet İttifakı’mızın, Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu ve belediye başkanlarımızı en iyi şekilde ağırlamış ve mevcut iktidara gereken cevabı vermiştik. İnanıyorum ki yine 14 Mayısta vatandaşlarımız ve Millet İttifakı’na gönül vermiş partililerimizin desteği ile kazanacağız. 14 Mayıs’ta ülkemize güneş gibi doğacağız, milletimiz rahat bir nefes alacak, canımızdan aziz bildiğimiz cennet vatanımızın aydınlık yarınları için çalışacağız başaracağız.” dedi.

Editör: Ozan Yavuz