Uşak'ta Silahlar Konuştu, 1 Kişi Hayatını Kaybetti Uşak'ta Silahlar Konuştu, 1 Kişi Hayatını Kaybetti

İyi Parti Uşak Milletvekili 1.sıra adayı Muhammet Gür, 2.sıra adayı Tolga Pirinççi ile birlikte Karaağaç mahallesindeki kahvehane toplantısına katıldılar.

Burada vatandaşlara hitap eden Muhammed Gür, Uşakspor ile ilgili projeleri hakkında bilgiler vererek; “ Uşaksporumuzu Uşaklı olmayan birilerine sattılar. Aslında çok büyük bütçelere gerek yok bu kulübü yaşatmak için. Kulüp doğru yönetilir,akllı transferler yapılırsa bu kulüp ayakta kalabilir.

Bizim yıllar öncesinden hazırladığımız projelerimiz var. Özellikle stad projemiz Uşakspor’un tek kurtuluş projesidir. Bugün stad geliri olmayan kulüplerin yaşama şansı yok. Buralar maç günü değerlendirilen yerler olmamalı. Stadın ticari işletmeye uyumlu olması lazım. İnşallah milletvekili seçildiğimde bu projemi hayata geçireceğim ve Uşakspor’u asıl sahiplerine teslim edeceğim.

Benim derdim kulübün kurumsal yapıya ulaşmasdır. Buradan sağlanacak gelirlerle alt yapı için daha çok tesisler de yapılabilir. Örneğin Ilıcak Subaşı bölgesindeki tesislerimizin yapılması için zamanında çok mücadele ettim. O tesisin kulübe tahsis edilmesi için çok mücadeleler verdim ve sonunda kazandırdık.” dedi.