CHP Belediye Başkan adayı Özkan Yalım tarafından konken oynarken kameralara yakalanan İyi Parti adayı Muhamet Gür’e, ‘Ooo üstat sen burada oyun mu oynuyorsun? Çalışsanıza sen ne yapıyorsun burada ’şeklinde ayar vermesi üzerine şaşkına dönen Muhammet Gür’ün ‘çalışıyoruz vekilim, gelin bir maç yapalım ’söylemine Yalım ’Biz çalışacağız’ sözlerinin yayınlandığı video Uşak gündeminde büyük tartışmalara neden oldu.

Özkan Yalım, İyi Parti’nin ‘ Al Birini Vur Ötekine’ Afişinin İntikamını Aldı

Edinilen bilgiye göre İyi Parti adayı Muhammet Gür ve meclis üyelerinin bir kahvede konken oynadıklarını öğrenen Özkan Yalım’ın bunu fırsat bilerek söz de seçim çalışmaları görüntüsü içinde bu baskını gerçekleştirdiği öğrenildi. Böylece CHP adayı Özkan Yalım’ın ,daha önce İyi Parti tarafından hazırlattırılan ve Ak Parti adayı Mehmet Çakın ve Özkan Yalım’ın kastedildiği ‘ Al Birini Vur Ötekine’ afişinin intikamını almış oldu.

Seçimi Konken Masasında mı Kazanacaksın ?

Konken masasında elinde sigarası ile kameralara yakalanan Muhammet Gür’ün şaşkınlık içindeki bu görüntüsü sosyal medyada da büyük yankı uyandırırken, özellikle İyi Parti’li seçmenler ‘seçim konken masasında mı kazanacaksın?’ şeklinde eleştirilerde bulundular.