Türkiye’de özellikle pandemi dönemi itibariyle enflasyon hızla yükselmeye başladı. Yükselen enflasyon karşısında vatandaşın da alım gücü giderek zayıfladı. Paranın değerinin giderek azaldığı yüksek enflasyon ortamında, hayat pahalılığı da vatandaşları köşeye sıkıştırmaya başladı. Yaşanan ekonomik darboğaz durumunda vatandaşlar da ihtiyaçlarını karşılarken ucuz ve uygun fiyatlı olanlara yönelmeye başladı. Bu kapsamda dikkat çeken bir indirim kampanyası da İpragaz’dan geldi.

Ev ve mutfak ihtiyaçlarını gidermek için uygun fiyatlı alternatifleri arayan vatandaşlar, her türlü alışverişte daha uygun olanı ve tasarruf sağlayabilecekleri kampanyaları araştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda, son zamlarla birlikte tüp fiyatları da hızla yükselince, vatandaşlar tüp alışverişlerinde de uygun kampanyaları araştırmaya koyuldu. Bununla birlikte İpragaz, Uşak ve Türkiye’nin diğer illerinde geçerli olmak üzere özel indirimli 12 kg ev tüpü kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya dahilinde, İpragaz 12 kg ev tüpü, kampanyaya katılanlara 445 TL fiyatla satışa sunulacak. İşte detaylar…

İPRAGAZ 12 KG EV TÜPÜ 445 TL

İpragaz, 12 kg ev tüpünde özel indirim kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanyada İpragaz, Turkcell işbirliği ile Turkcell Bizce uygulaması kullanıcılarına yönelik özel fiyatlarını sundu. Turkcell Bizce kullanıcıları bu kampanyadan, 3 Ekim 2023 saat 23.59’a kadar yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanmak ve 12 kg İpragaz ev tüpünü 445 TL fiyatla satın almak isteyenler ne yapmalı?

KAMPANYAYA NASIL KATILIM SAĞLANIR?

Kampanya dahilinde, özel indirimli fiyatlardan yararlanmak isteyen vatandaşların, Turkcell Bizce uygulaması üzerinden “şifre al” diyerek veya SMS yoluyla şifre alarak, aldıkları şifreyi alışveriş öncesinde İpragaz bayisine, hat numaraları ile birlikte iletmeleri gerekiyor. SMS yöntemi ile şifre alacak olanların, “IPRAGAZ” yazıp, 2263’e göndermesi gerekiyor.

Belirtilen yollar ile şifre alanlar, belirtilen tarih ve saate kadar, kampanyadan 45 gün içinde en fazla 1 kez yararlanmak koşulu ile 12 kg İpragaz ev tüpünü 445 TL fiyatla alabiliyor. Söz konusu kampanyada 100.000 katılım sınırı bulunuyor.

Editör: Öyküm Yavuz