Son dönemlerde artan enflasyon ve döviz kurları ile birlikte gelen hayat pahalılığı, birçok vatandaşı nakit arayışına itti. Acil nakit ihtiyacı olan ve bu kapsamda bankaların sunduğu kredileri araştıran vatandaşlar için bir kampanya da DenizBank’tan geldi. DenizBank, %0 faizli 10.000 TL’ye varan kredi kampanyasını duyurdu. Kampanyadan kimler, nasıl yararlanabilecek?

DenizBank tarafından sunulan faizsiz, 10.000 TL’ye kadar kredi kampanyasında 6 ay vade imkanı sunuluyor. Söz konusu kampanyadan 18 Eylül - 20 Ekim 2023 tarihleri arasında DenizBank MobilDeniz uygulamasını indirim, uygulama üzerinden “Müşteri Ol” adımlarını takip ederek uzaktan DenizBanklı olma sürecini başarılı şekilde tamamlayan yeni DenizBank müşterileri yararlanabiliyor. Peki kampanyada detaylar neler? İşte detaylar…

DENİZBANK’TAN YÜZDE 0 FAİZLİ KREDİ

18 Eylül - 20 Ekim 2023 tarihleri arasında uzaktan müşteri olma adımlarıyla, DenizBank MobilDeniz uygulaması üzerinden “Müşteri Ol” adımlarını izleyerek DenizBank müşterisi olanlar, DenizBank’ın sunduğu %0 faizli 10.000 TL’ye kadar 6 ay vadeli krediden yararlanabiliyor.

Kampanyada sunulan faiz oranı MobilDeniz uygulaması üzerinden 6 aya kadar hayat sigortalı olarak aylık %0 oranla başlayıp, KKB puanı, genel borçluluk durumu ve müşterinin başvuruda bulunduğu kanala göre değişiklik gösteriyor. Kampanya kapsamında sigortasız kredinin tercih edilmesi halinde %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası geçerli olmuyor.

KAMPANYA DETAYLARI

MobilDeniz uygulaması üzerinden DenizBank müşterisi olanlar, uygulama üzerinden avantajlı ihtiyaç kredisi oranları ile kredi kullanım hakkı elde edebiliyor. Müşteriler, avantajlı kredi kullanım kampanyasından yalnızca 1 kez yararlanabiliyor. İlk kez müşteri olanlar, 1 ay boyunca söz konusu kampanyadan yararlanabiliyor.

Söz konusu kampanyadan yalnızca gerçek kişi müşteriler yararlanabiliyor ve kampanyada müşterilere bireysel tüketici/ihtiyaç kredisi türü sunuluyor. Kredi başvurusunda bulunan müşterilerin başvurusu DenizBank politikaları çerçevesinde değerlendiriliyor ve değerlendirme sonucu, başvurular olumsuz sonuçlanabiliyor. Öte yandan değerlendirme sonucunda başvurular talep edilen tutarın altında onaylanabiliyor veya tamamen iptal edilebiliyor.