Sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri olan İbrahim Selim yeni aşkıyla gündeme geldi. Bu yazın aşk bombasını patlatan İbrahim Selim gizemli sevgilisiyle romantik paylaşımlar yaptı. Ünlü oyuncu Selin Şekerci’den ayrıldıktan sonra uzun bir aşk orucu tutan İbrahim Selim’in yeni sevgilisi belli oldu.

Bir süredir aşk hayatında sessizliğe bürünen İbrahim Selim sonunda aradığı mutluluğu buldu. İbrahim Selim, DJ olduğu belirtilen Daye Ay isimli bir güzelle yeni aşka yelken açtı. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla aşklarını duyuran çiftin pozları çok beğenildi. İbrahim Selim’in sevgilisi Daye Ay kimdir?

İBRAHİM SELİM’DEN AŞK POZLARI

Son olarak Selin Şekerci ile birlikte olan İbrahim Selim uzun bir süredir hayatına kimseyi almamıştı. Ünlü sunucu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yeni sevgilisini tanıttı. Youtube’da yaptığı programlarla tanınan sunucu ve oyuncu İbrahim Selim bir dönem güzel oyuncu Selin Şekerci ile aşk yaşamıştı. 7 ay süren bu birliktelik geçen senenin başında bitmiş ve İbrahim Selim uzun süredir aşk hayatında sessizliğe bürünmüştü.

İbrahim Selim bu ayrılık hakkında “Birbirimize vakit ayıramadık, bir sorun yok” açıklamasını yapmıştı. Sosyal medyanın en çok konuştuğu isimlerden biri olan İbrahim Selim yeni bir aşka yelken açtı. Aşk orucunu bozan ünlü sunucunun yeni sevgilisi sosyal medyada çok konuşuldu. İbrahim Selim ile Daye Ay aşkı sosyal medyada gündem oldu.

İBRAHİM SELİM’İN SEVGİLİSİ DAYE AY KİMDİR?

Daye Ay isimli bir güzelle yeni bir aşka yelken açan İbrahim Selim böylelikle aşk orucunu bozdu. Sosyal medyada gizemli sevgilisiyle pozlarını paylaşan İbrahim Selim, “Gizemli güzel temmuz dumpında görüldü” notunu paylaştı. Daye Ay da kendi Instagram hesabından sevgilisiyle birlikte çekindiği pozları paylaşınca beğeni topladı. Daye Ay’ın kim olduğu ile ilgili çok fazla bilgi olmasa da güzelin DJ olarak performans gösterdiği öğrenildi.