Kredi kartı borcu dağ gibi birikenler, acil masrafların altında ezilip kalanlar, sağlık, gıda, kırtasiye ve giyim harcamasına ek nakit ihtiyacı duyanlar için benzersiz bir teklif geldi. Halkbank 10.000 TL hızlı kredi finansmanı tüm banka müşterisine özel başvuruya açık hale getirildi. Bankaya gitmeye gerek kalmadan dijital platform üzerinden yapılacak başvurular anında kabul ediliyor. Halkbank dijitale özel ihtiyaç kredisinden mobil uygulama üzerinden veya başvuru formunu doldurarak anında faydalanabilirsiniz.

HALKBANK 10 BİN TL HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank anında onaylı hızlı ihtiyaç kredisi en az 1.000 TL en fazla 10.000 TL'ye kadar sınırlandırıldı. Dijitale özel sunulan bu teklif başvurulduğu anda sms ile olumlu yanıt buluyor. Daha çok kredi finansmanına ihtiyaç duyanlar Halkbank'ın yüksek limitli kredi tekliflerine başvurabilir. Halkbank anında onaylı hızlı kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin müşteri hesabı açması gerekiyor. Halkbank hesap onayı için görüntülü görüşme yolu ile mobil uygulama üzerinden başvuruda bulunmak yeterli oluyor.

HALKBANK 10 BİN TL HIZLI KREDİ GERİ ÖDEME TABLOSU

Halkbank'ın Eylül ay sonuna kadar sunduğu bu cazip teklifinden faydalanmak isteyenler geri ödemede zorluk çekmiyor. Her bütçeye uygun 36 ay vadeli esneki geri ödeme planı aşağıdaki tablodan incelenebilir:

-Kredi tutarı: 10.000 TL

-Kredi faiz oranı: %3,49

-Kredi aylık taksit tutarı: 568,85 TL

-Kredi vade süresi: 36 ay

HALKBANK KADIN GİRİŞİMCİYE 70 BİN TL’YE KADAR KREDİ DAĞITIYOR!

Halkbank ihtiyaç kredisi teklifinden %0 faizli olarak faydalanmak isteyenler kadın girişimci ya da esnaf/sanatkar kategorisi üzerinden başvuru yapabilir. Halkbank kadın girişimcilere özel KOSGEB destekli 70.000 TL'ye kadar faizsiz kredi desteği sunuyor. Kadın girişimciler talebe göre 0 faizli 500 bin TL'ye kadar esnaf kredisini belirli şartları karşıladığında kullanmaya başlayabiliyor.

Editör: Öyküm Yavuz