ordu haber

Şampiyona Haberleri

şampiyona haberleri ve güncel şampiyona gelişmeleri, şampiyona ile ilgili tüm video, şampiyona fotoğrafları ve şampiyona haberleri Uşak Olay - Uşak Haber Son Dakika Haberler sitemizde


Spor

16 Yaş Altı Kadınlar Dünya Sutopu Şampiyonası'nda ikinci gün tamamlandı.

Spor
Spor

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, 26. Bodrum Batı Anadolu Rallisi 85 klasik otomobilin katılımıyla başladı

Gündem

Gençlik ve Spor Bakanlığı koordinesinde düzenlenen okul sporları yarışmalarından Kriket Türkiye Şampiyonası Denizli'de başladı.

Spor

Motokrosta Türkiye KAYO, Avrupa Gençler ve Balkan Motosiklet Birliği (BMU) şampiyonaları, final yarışlarıyla tamamlandı.

Spor

Okçulukta İzmir'de düzenlenen alt yaş gruplarındaki 2024 Gençlik Haftası Nursen Çokak Açık Hava Türkiye Şampiyonası son gün müsabakalarıyla tamamlandı.

Spor

Motokrosta Türkiye KAYO, Avrupa Gençler ve Balkan Motosiklet Birliği (BMU) şampiyonalarının ikinci gününde final yarışları başladı.

Spor

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Voleybol Federasyonu iş birliğince 6. Türkiye Voleybol Şampiyonası, Aydın'ın...

Spor

Eskrimde 10-12 ve 14 yaş altı Kılıç Türkiye Şampiyonası İzmir'de sona erdi.

Gündem

Türkiye Halk Oyunları Federasyonunca düzenlenen "Okullararası Halk Oyunları Yıldızlar Türkiye Şampiyonası", 23 ilden 959 öğrencinin katılımıyla Kütahya'da yapılıyor.