ordu haber

Dron Haberleri

Dron haberleri ve güncel Dron gelişmeleri, Dron ile ilgili tüm video, Dron fotoğrafları ve Dron haberleri Uşak Olay - Uşak Haber Son Dakika Haberler sitemizde


Gündem
Gündem
Uşak

Uşak'ta önceki akşam çıkan ve 40. saatinde kontrol altına alınan yangının zarar verdiği tarım arazileri ile ormanlık alan, havadan görüntülendi.

Gündem

Muğla'nın Bodrum ilçesinde dalgıçların gönüllü katıldığı temizlik çalışmasında denizin dibinden yaklaşık 200 kilogram atık çıkarıldı.

Gündem

Antalya Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, av yasağının başladığı dönemlerde iç sularda dronlu denetimler gerçekleştirerek kaçak balık avcılığının önüne geçmek...

Gündem

Aydın'da dronla trafik denetimi gerçekleştirildi.

Gündem

Trabzon'un yüksek kesimleri, etkili olan kar nedeniyle beyaza büründü. Kentte hava sıcaklığının düştüğü son günlerde, Çaykara ilçesine bağlı Haldizen Vadisi...

Gündem

İzmir'in Çeşme ilçesinde bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Alaçatı Ot Festivali kapsamında yapılan korteje çok sayıda kişi katıldı.

Gündem

Ramazan Bayramı'nda turistik tesislerde yüzde 100 doluluk oranlarına ulaşan Egeli turizmciler, erken başlayan yeni sezon için umutlarını artırdı.

Gündem

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bayram öncesi yaşanan trafik yoğunluğu havadan dron ile görüntülendi.

Uşak

Uşak Üniversitesi tarafından gençlerin ve özellikle sosyal medya içerik üreticilerinin sıklıkla kullandığı Drone için eğitim verilmeye başladı.